Carrie Underwood - Odmłodzona strona Olay

Od wielu lat marka Olay kojarzy się z kosmetykami, które przeciwdziałają starzeniu się skóry. Firma postanowiła odmłodzić swój wizerunek dzięki nowej ambasadorce - Carrie Underwood.

Olay chcąc przyciągnąć młodszych odbiorców postanowiła postawić na nową kampanię reklamową z udziałem gwiazdy muzyki Country - Carrie Underwood.

Zdjęcia przedstawiające artystkę promują jednocześnie nową linię preparatów oczyszczających skórę : pianki, peelingi oraz chusteczki do demakijażu. Są to kosmetyki przeznaczone dla cery młodej, nie mające niż wspólnego z linią przeciwzmarszczkową.

Sama Carrie Underwood uważa, że odpowiednia pielęgnacja skóry młodej jest jednym z ważniejszych elementów chroniących nas później przed bardziej drastycznymi metodami radzenia sobie z oznakami starzenia się skóry.

Chcę zachować młody wygląd jak najdłużej. Jestem przeciwniczką operacji plastycznych i chcę ich uniknąć. Sztuczne naciąganie skóry nie jest w moim stylu. Stawiam na to, co naturalne" - powiedziała Underwood.

Kierownictwo marki odkryło, że najmniej konsumentek ich produktów to kobiety od 25 - 35 roku życia. Wybierają one kosmetyki innych firm, ponieważ panuje wśród nich przekonanie, że marka Olay nie jest przeznaczona dla kobiet w ich wieku. Dzięki partnerstwu z Carrie Underwood firma chce to zmienić.

27 - letnia Carrie ma reprezentować markę przez 2 lata, ponieważ tyle czasu trwać będzie jej kontrakt z Olay.

Carrie UnderwoodCarrie Underwood Carrie Underwood

Carrie Underwood jest młodą i piękną kobietą, czy waszym zdaniem jednak na zdjęciu reklamowym nie wygląda jednak na straszą niż jest w rzeczywistości?

Zobacz też:

Leighton Meester będzie reklamową perfumy Very Wang

Słuchaj Zapis fonetyczny

Więcej o: