Kulisy pokazu Victoria Secret

Aniołki Victoria's Secret kojarzą nam się przeważnie z ideałem kobiecego piękna i seksapilu. Perfekcyjny wygląd na wybiegu wymaga jednak wiele pracy. Zobaczcie kulisy pokazu!

Idealna fryzura , lśniące, gęste i zdrowe włosy, piękny, kobiecy makijaż, ładnie opalona i gładka skóra, cera bez skazy... Tym charakteryzuje się każda z aniołków na pokazie.

Nic dziwnego, że zasłużyły sobie na to miano. Oprócz skrzydeł ro również ich perfekcyjny w każdym detalu wygląd sprawia, że nie tylko mężczyźni z wyrazem zachwytu oglądają to widowisko.

Często nie zastanawiamy ile godzin pracy i wysiłku kosztuje stylistów i fryzjerów przygotowanie modelek do wyjścia na scenę. Sztuczne włosy, doklejane rzęsy, manicurzystki biegające za każdą z dziewczyn, starannie nałożony makijaż to absolutna podstawa.

Efekty są jednak olśniewające . Charakterystyczne dla Aniołków Victoria's Secret jest to, że nigdy nie są przestylizowane. Ich makijaż jest świeży i dziewczęcy. Fryzury, nad którymi ciężko pracują fryzjerzy wyglądają bardzo naturalnie. Wszystko to, po to, by nie odwracać uwagi od tego co na pokazie jest najważniejsze - bielizny!

Obejrzyjcie naszą galerię i zobaczcie jak wyglądają kulisty przygotowań do pokazu!

AP/Peter Kramer

Zobaczcie też:

Jak zrobić taką fryzurę

Więcej o: