Kolejny weekend z VeryVery

Zapraszamy na kolejny weekend z VeryVery, który odbędzie się w ten weekend w Warszawie w pięknym, przestronnym mieszkaniu w kamienicy z 1907 r. przy ulicy Targowej.

"Pokażemy klasyczne płaszcze i wymyślne kurtki zimowe z pięknych włoskich tkanin, dopiero co przywiezionych z deszczowej, jak się okazało Italii, przez Dominikę Adamczyk. Właśnie się szyją, więc będą absolutnie premierowe. Zimowe sukienki z delikatnych włoskich dzianin, ciepłe tuniki i sweterki z wymyślnymi dekoltami. Dobre do pracy i na niezobowiązującą imprezę. Do biura albo na świąteczne popołudnie polecamy też piękne koszule Natalii Grott-Mess oraz jej eleganckie, wyjątkowo wygodne spodnie z satyny z lycrą. A na wieczór zwiewne kreacje Joanny Hawrot z lejących jedwabi oraz jej upinane suknie z satyny i żakardów.

Znajdzie się też miejsce na dodatki . Będą to między innymi prace Violi Lee, ręcznie wykonane pierścionki: obwód ze sznurka i elastycznych nici zrobiony na drutach (dopasowuje się do obwodu palca), do tego kryształy Swarovskiego i japońskie koraliki Miyuki Delica. A także wykonane w podobnej technice bransoletki i opaski do włosów. Viola przygotowała też piękne torby XXL wykonane z szarej skóry, w których można wymieniać kolorowe klapki.

weekend z Very Veryweekend z Very Very fot. mat. prasowe VeryVery

Coś dla ciała

VeryVery nawiązało ostatnio bardzo miłą współpracę z dziewczynami z Beauty Homecare. BH to świetnie przeszkolone kosmetyczki, które nie pracują w stacjonarnym salonie kosmetycznym, tylko cały potrzebny, bardzo profesjonalny sprzęt do zabiegów mają w formie przenośnej. Pakują go w samochód i przyjeżdżają do domu klienta.

Abyście mogły przekonać się jak dobrej jakości są to usługi w trakcie najbliższego weekendu z VeryVery będziecie mogły wypróbować je w specjalnych cenach. Więcej informacji na temat cen, opisy zabiegów i informacje o zapisach znajdziecie na naszym blogu .

weekend z Very Veryweekend z Very Very fot. mat. prasowe VeryVery

Nowości

VeryVery nawiązało też współpracę z nowymi projektantkami: Joą Weyn ą - projektantką z Gdańska oraz Justyną Żmijewską ."

Czekamy na Was 19 i 20 listopada (w piątek od 17.00 do 20.00, a w sobotę od 11.00 do 18.00) w Creative Hub, ul. Targowa 46/5.

Więcej szczegółów na temat ubrań, biżuterii i zabiegów znajdziecie na www.veryverybloguje.blogspot.com .

VeryVery

Więcej o: