Sukienka Ramony Rey - hit czy kit?

Na imprezie 4.fun.tv Ramona Rey pojawiła się w oryginalnej, op-artowej sukience zaprojektowanej przez pewną młodą, polską projektantkę. Podoba Wam się?

Ramona Rey ostatnio niemal zawsze występowała w sukienkach Maldorora . Okazuje się, że nie jest on jedynym młodym projektantem promowanym przez piosenkarkę. Na imprezie 4fun.tv Ramona pojawiła się ciekawej sukience w czarno - białą kratkę, którą zaprojektowała Małgorzata Dudek. Projektantka zasłynęła kolekcją sukni ślubnych, ale tworzy również wieczorowe. Uszyte przez nią kreacje niejednokrotnie pojawiały się w zagranicznych sesjach, ich fanką jest między innymi Rachel Bilson. W Polsce wielbicielką projektów Dudek jest Justyna Steczkowska, która zamówiła u Małgorzaty wiele strojów scenicznych. W kreacjach projektantki pojawiała się również Julia Kamińska, Edyta Herbuś czy Agnieszka Popielewicz.

Ramona Rey wybrała sukienkę w szachownicę, która jest tak wyrazista i rzucająca się w oczy, że nie potrzebuje konkurencji w postaci dodatków. Piosenkarka uzupełniła ją prostymi, czarnymi akcesoriami.

Co sądzicie o tej sukience? Podoba Wam się? Głosujcie!

Sukienka Ramony to
Więcej o: