Pokaz Macieja Zienia - wiosna 2011

Wczoraj w warszawskim hotelu Hilton odbył się pokaz najnowszej kolekcji na wiosnę 2011 zaprojektowanej przez Macieja Zienia.

Maciej Zień zrezygnował z wielkiego show na rzecz tradycyjnego pokazu mody z doskonałą oprawą. Muzyka na żywo zachwyciła gości i idealnie komponowała się ze zwiewnymi kreacjami. Przy rytmach skrzypiec licznie zgromadzeni wielbiciele talentu Zienia, w tym wiele znanych gwiazd, i obserwatorzy mogli podziwiać minimalistyczne, ale kobiece suknie . Większość kreacji była jednokolorowa , ale pojawiły się również dwukolorowe sukienki z jasną górą i ciemniejszym dołem oraz zaskakujące kreacje z rozszerzanym przodem i opinającym tyłem, jakby zostały zszyte z dwóch przeciętych w pionie sukni.

Pokaz kolekcji Macieja Zienia wiosna 2011Pokaz kolekcji Macieja Zienia wiosna 2011 Maciej Zień fot. EAST NEWS

Projektant na wiosnę 2011 proponuje barwy , które pojawiają się w trendach już od pewnego czasu - cieliste róże, beże, jasne szarości ozdobione karminowymi czerwieniami, granatem i czernią. Fasony wybrał różnorodne - od rozkloszowanych lat 50., przez długie, lejące się suknie, aż po obcisłe kreacje podkreślające sylwetkę. Pojawiło się sporo ciętego tiulu ułożonego warstwowo, marszczeń oraz delikatnych drapowań. Suknie zostały perfekcyjnie wykończone - gorsetowe góry podtrzymują delikatne, prawie niewidoczne ramiączka.

Pokaz kolekcji Macieja Zienia wiosna 2011Pokaz kolekcji Macieja Zienia wiosna 2011 Maciej Zień fot. EAST NEWS

Kolekcja Macieja Zienia na wiosnę 2011 jest idealna dla eleganckich kobiet , które cenią szyk, ale nie obawiają się zabawy modą. Zarówno starsza, jak i młodsza klientka znajdzie w niej coś dla siebie.

GALERIA !

Obejrzyj wideo z pokazu!

Więcej o: