Buty Rubber Duck

Jeśli odczuwacie tęsknotę za dzieciństwem i z nostalgią myślicie o ciepłych i wygodnych butach, to śniegowce Rubber Duck są dla was!

Marka nazwana "gumowa kaczka " (Rubber Duck) powstała w 2005 roku w Danii . Jej twórca, Eik Braun Ottosen , chciał nosić buty podobne do tych, jakie nosił w dzieciństwie . Stworzył więc ciepłe i lekkie buty na gumowej podeszwie. Pierwsza partia rozeszła się błyskawicznie, a buty Rubber Duck stały się hitem nie tylko w Skandynawii. Podbiły również serca klientów z innych państw Europy oraz USA. W tych butach chodzą również gwiazdy jak np. Alicja Silverstone, Andie McDowell i Geri Halliwell.

Klienci pokochali buty Rubber Duck za nietypowy fason i doskonałą technologię . Dzięki połączeniu gumowej podeszwy do joggingu, która absorbuje wstrząsy z ciepłą cholewką buty duńskiej marki idealnie sprawdzają się zimą . Dodatkowo posiadają wewnętrzną, wodoodporną membranę, która chroni stopy przed wilgocią. Wiele osób zachwyci też to, że podeszwa została tak skonstruowana, że buty pozostawiają ślady kaczych stóp .

W ofercie marki znajdziecie Snow Joggers w dwóch wersjach - z lakierowanej czarnej skóry oraz w kolorze starego złota. Dostępne są również dwa modele sznurowane - ArcticJoggers , najwyższe z modeli Rubber Duck oraz TrekJoggers wykonane z neoprenu.

Buty Rubber Duck dostępne są w salonach marki Hego's .

Buty Rubber Duck:
Więcej o: