Wpadka - kolorowe dredy Candy Girl

Na wczorajszym otwarciu otwarciu nowego sklepu H&M pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znalazła się również Candy Girl - w nowej fryzurze.

Candy Girl - czyli Basia Hetmańska postanowiła nieco zmienić swoją fryzurę. Nie jest to niestety zmiana jakiej chcielibyśmy się spodziewać. Swoje charakterystyczne platynowe włosy zaplotła w dredy. Nie to jednak zwraca naszą największą uwagę. Candy girl chcąc być może ożywić nową fryzurę dodała do niej odrobinę niebieskiego koloru . Oprócz tego, przy jej dość rzadkich włosach fryzura nie prezentuje się najlepiej.

Oczywiste jest, że stylizacje i wizaż znanych osób rządzą się swoimi prawami. Możemy też zrozumieć, że zwrócenie na siebie uwagi jest dla celebrytów sprawą priorytetową. Jeśli jednak spojrzeć na tą kwestię z perspektywy dobrego gustu i stylu - pozostawia nam już więcej do życzenia. Całość nie jest precyzyjnie wykonana. I to niestety widać.

Pewne jest natomiast, że nowa fryzura z całą pewnością pasuje do scenicznych stylizacji piosenkarki. Cukierkowe, żywe kolory są tym, co Basia lubi najbardziej. Udowodniła to już nie raz.

KAPIF.PL/KAPIF

Jak wam podoba się nowa fryzura?

Zobaczcie też:

Candy Girl myli scenę z lodowiskiem

Urodziny MTV stylową wpadką?

Jak oceniacie nową fryzurę Candy Girl?
Więcej o: