Otwarcie największej perfumerii Douglas

Już 3 grudnia otwarcie największej perfumerii Douglas w Polsce. Mieści się w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, 120 uznanych marek kosmetycznych z całego świata w asortymencie robi wrażenie!

50 kilogramów szminek, 5000 litrów perfum, ponad 100.000 sztuk luksusowych kosmetyków - to wszystko, a nawet więcej będzie się mieściło w największej perfumerii Douglas House of Beaty w Polsce. Powierzchnia sklepu wynosi 1200 m2.

Wielkie otwarcie już 3 grudnia o godzinie 10.00 w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.

Otwierając największą perfumerię, która opiera się na innowacyjnym koncepcie sprzedaży kosmetyków, nieobecnym dotychczas w naszym kraju, chcemy potwierdzić naszą pozycję lidera polskiego rynku perfumeryjnego. Oddajemy w ręce klientów miejsce kultowe i zupełnie inne niż wszystkie pozostałe perfumerie" - mówi Agnieszka Mosurek-Zava, Prezes Douglas Polska.

To jednak nie wszystko. Zupełnie inny będzie sam design sklepu. Zostanie wydzielona również oddzielna od reszty perfumerii strefa zwana Zen Lounge. Jest to miejsce, w którym dzięki grze świateł stworzono sztuczne jezioro. W wygodnych fotelach, przy kawie i relaksacyjnej muzyce można usiąść i odpocząć.

Po raz pierwsze pojawi się również oferta kosmetyków naturalnych z produktami ekologicznymi. Oddzielną część stanowić będzie również kąt dla Panów.

Innym innowacyjnym rozwiązaniem będzie również Shop Trendy, czyli propozycje nowości kosmetycznych nawiązujące do aktualnych trendów w modzie.

Kolejnym pomysłem jest też Szkoła Makijażu z oddzielnie, przeznaczoną do tego salą. Oprócz nauki wizażu - znaleźć można tam dwa dwa gabinety spa, cztery stanowiska do manicure oraz dwa do pedicure.

Wśród marek kosmetycznych znaleźć można tam:

- Giorgio Armani,

- Bobbi Brown,

- Bourjois,

- Max Factor,

- La Mer oraz wiele innych.

Zobaczcie też:

Świąteczne propozycje Gler

Więcej o: