Nowość w wybielaniu zębów - Liquid Smile

Nowy produkt do wybielanie zębów wyglądem przypomina błyszczyk, nie rozświetla jednak ust, ale zęby. Liquid Smile jest nową metodą wybielania.

Liquid Smile jest to metoda profesjonalnego wybielania zębów ciesząca się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, teraz pojawiła się również w Polsce.

Produkt zawiera największą dozwoloną dawkę nadtlenku wodoru (12%) i można go używać jako uzupełnienie wieczornego szczotkowania zębów. Metoda została tak zaprojektowana, aby połączyć zalety profesjonalnego zabiegu w gabinecie z komfortem domowego zacisza.

Do jego aplikacji niepotrzebne są żadne nakładki. Żel nakłada się bezpośrednio na zęby tuż przed snem. Dzięki temu nadwrażliwość na ból ma być mniejsza.

Produkt zawiera nadtlenku wodoru - substancję, która działa szybciej i silniej niż nadtlenek karbamidu powszechnie stosowany w popularnych metodach wybielania profesjonalnego. Jak w przypadku każdego wybielania, po zastosowaniu, nadtlenek wodoru natychmiast rozpada się na aktywny tlen i wodę. Przebarwienia, które są niczym innym jak wiązaniami węglowymi, znikają pod wpływem działania aktywnego tlenu, a zęby stają się bielsze. Aktywne działanie żelu trwa 15 minut. Jest łatwy do zastosowania i szybko wysycha, więc nie trzeba go wypłukiwać. Podczas snu na nowo odbudowywana jest warstwa ochronna zębów.

Dodatkową informacją jest to, że przy stosowaniu produktu nie obowiązuje zakaz spożywania kolorowych produktów spożywczych i napojów, takich jak kawa, czy herbata.

Cena: 649zł

Produkt dostępny będzie w gabinetach dentystycznych oraz medycyny estetycznej, dzis zamówić można go przez stronę internetową: www.liquidsmile.pl

Zobacz też:

Limitowana edycja pudru brązującego Nouba

Czy próbowałaś nakładkowych metod wybielania zębów?
Więcej o: