zdrowe zęby

 • Megapromocja w Rossmanie. Przyciągnij wzrok, nie wydając fortuny

  Megapromocja w Rossmanie. Przyciągnij wzrok, nie wydając fortuny

  Luty obfituje w wyprzedaże na znane i cenione produkty w sieci sklepów Rossmann. Przeceną zostały objęte m.in. artykuły służące do higieny jamy ustnej. Zadbane zęby to podstawa pielęgnacji i dobrego wrażenia. Służą nam codziennie, dlatego warto zainteresować się ich odpowiednią higieną. Dzięki promocji w Rossmannie zadbamy o piękny uśmiech niskim kosztem. Jakie produkty zostały objęte zniżką?

  Weronika Zając
 • Lubisz popijać owocowe herbaty albo dodajesz syropu do zwykłej? Twoje zęby mocno na tym ucierpią
 • My, dentyści, czasami się czujemy jak krwiopijcy. Pacjentom wydaje się, że w prywatnych klinikach chcemy ich naciągać. Nie chcemy! [ROZMOWA]
 • Kamień na zębach - niebezpieczeństwo dla uzębienia

  Kamień na zębach - niebezpieczeństwo dla uzębienia

  Czyste, białe zęby to marzenie wielu osób. Niestety często zdarza się, że na przeszkodzie w uzyskaniu wymarzonego uśmiechu stoi kamień na zębach. Istnieją na szczęście sposoby, pozwalające go trwale usunąć, aby móc w pełni cieszyć się zdrowym wyglądem zębów. Oczyszczanie zębów z kamienia odbywa się w gabinecie dentystycznym. Warto jednak zadbać, aby nie pojawił się on w ogóle.

  wizu
 • Nie tylko kawa i czerwone wino. 9 produktów, przez które ciemnieją nasze zęby
 • Noszenie aparatu ortodontycznego to horror albo... niezła komedia

  Noszenie aparatu ortodontycznego to horror albo... niezła komedia

  "Będziesz faflunić, stracisz szanse na chłopaka, wszyscy będą się na ciebie gapić, oczywiście z politowaniem" - to tylko wybrane zdania, które usłyszała nasza Czytelniczka, gdy postanowiła założyć aparat ortodontyczny. Może czas przestać zaglądać nie tylko koniom, ale i ludziom w zęby?

  Nadesłane do Redakcji
 • Czego możesz nauczyć się oglądając swój język?
 • Co jeść, aby mieć białe i zdrowe zęby?

  Co jeść, aby mieć białe i zdrowe zęby?

  Wiedziałaś, że niektóre składniki produktów, które jesz nawet codziennie pomagają utrzymać twoje zęby w dobrej kondycji i wybielają ich kolor? Zobacz które z nich mają takie właściwości!

  Olga Limanowska
 • Nawyki biurowe: uważaj, bo niszczą zęby!

  Nawyki biurowe: uważaj, bo niszczą zęby!

  Warto zrezygnować z niektórych nawyków bo mogą sprawić, że stan naszego uzębienia nieodwracalnie się pogorszy. Sprawdź czy też niszczysz swoje zęby w biurze.

  Olga Limanowska
 • Dieta na zdrowe i białe zęby

  Dieta na zdrowe i białe zęby

  Szprotki z serem? A dlaczego nie! Żeby uchronić zęby przed próchnicą i cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas, należy urozmaicić codzienne menu o kilka prostych produktów. Pamiętaj, taka dieta nie wymaga żadnych wyrzeczeń.

  Magdalena Bloch
 • Biały uśmiech - jakie sposoby miały na niego nasze babcie?

  Biały uśmiech - jakie sposoby miały na niego nasze babcie?

  Kwasek cytrynowy, soda oczyszczona, skórka od banana, spalone pieczywo, truskawki, czy może węgiel? Dawniej nie było specjalnych past, żeli i pasków do wybielania zębów. A jednak nasze babcie wiedziały jak zadbać o śnieżnobiały uśmiech, który poprawia wygląd. Przedstawiamy dawne sposoby na piękną biel zębów.

  Magdalena Bloch
 • Zęby gwiazd - największe metamorfozy

  Zęby gwiazd - największe metamorfozy

  Od krzywych i lekko szarych po równe i białe jak perełki. Znanym uśmiechom brakowało kiedyś wiele do ideału. Jeśli masz zgryz, czy coś zrobić ze swoimi zębami, sprawdź, jaką robi różnicę ich korekta.

  Ola Długołęcka
 • Nowość Blend-a-med - zęby bielsze w 7 dni?

  Nowość Blend-a-med - zęby bielsze w 7 dni?

  Paski Blend-a-med są już na polskim rynku wiele lat i cieszą się dość dużą popularnością. Teraz firma prezentuje kolejną nowość. Paski wybielające w 7 dni.

  Katarzyna Bigos
 • Nowość w wybielaniu zębów - Liquid Smile

  Nowość w wybielaniu zębów - Liquid Smile

  Nowy produkt do wybielanie zębów wyglądem przypomina błyszczyk, nie rozświetla jednak ust, ale zęby. Liquid Smile jest nową metodą wybielania.

  Katarzyna Bigos
 • Moda na diastemę?

  Moda na diastemę?

  Piękne, równe i śnieżnobiałe zęby były zawsze marzeniem każdej kobiety. W świecie mody natomiast zawsze bardziej pożądane są elementy odbiegające od normy. Modelki z diastemą są najlepszym tego przykładem.

  Katarzyna Bigos
 • Prawdy i mity o domowych sposobach na wybielanie zębów

  Prawdy i mity o domowych sposobach na wybielanie zębów

  Kto z nas nie marzy o olśniewająco białym uśmiechu? Chcąc wybielić zęby często nie zastanawiając się zbyt długo decydujemy się wypróbować domowe sposoby na pozbycie się przebarwień. Mają one jednak wiele słabych stron.

  Katarzyna Bigos
 • Śnieżnobiały uśmiech: mity na temat domowych metod wybielania
 • Uśmiechu biel

  Najskuteczniej wybieli zęby dentysta. Najlepsze efekty będzie widać na zębach żółtych. Najlepiej na wybielanie zębów zarezerwować sporą gotówkę

  Dorota Szadkowska
Więcej o:

zdrowe zęby