Nowość Blend-a-med - zęby bielsze w 7 dni?

Paski Blend-a-med są już na polskim rynku wiele lat i cieszą się dość dużą popularnością. Teraz firma prezentuje kolejną nowość. Paski wybielające w 7 dni.

Piękny, śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu z nas. By nasze zęby były bielsze - często sięgamy po produkty wybielające. Dość popularnym sposobem są paski z żelem. Efekty bowiem możemy zaobserwować dość szybko.

Paski wybielające Blend-a-med są na naszym rynku już od dawna i cieszą się dużym zainteresowaniem. Dziś firma wprowadza nowość - produkt o jeszcze bardziej przyśpieszonym działaniu. Wybielanie nimi ma trwać bowiem 7 dni.

Kiedy zależy nam na czasie i chcemy, by nasze zęby stały się bielsze przed wyjątkową okazją (taką jak ślub, czy sylwester) mamy alternatywę.

Codzienne picie wina, kawy, mocnej herbaty i ciemnych napojów gazowanych prowadzi do przebarwień, które nie zawsze dają się usuną za pomocą dokładnego szczotkowania z użyciem pasty wybielającej - są to tak zwane przebarwienia pod powierzchnią szkliwa . Z myślą o takich problemach powstały paski wybielające.

Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, elastyczne i cienkie paski pokryte warstwą żelu z aktywnym nadtlenkiem wodoru , który ma w bezpieczny dla szkliwa sposób docierać do przebarwień umiejscowionych bezpośrednio pod powierzchnią szkliwa. Nadtlenek wodoru pozwala utlenić przebarwienia i pomaga przywrócić naturalną biel zębów. Nadtlenek wodoru jest substancją powszechnie używaną w trakcie zabiegów wybielania wykonywanych w gabinetach dentystycznych.

Dla uzyskania pożądanego efektu, paski należy przyklejać na górną i dolną powierzchnię zębów dwa razy dziennie na pół godziny, przez okres jednego tygodnia. Aby podtrzymać efekt bielszych zębów, kurację należy powtarzać co 12 miesięcy , a na co dzień używać pasty wybielającej.

Paski wybielające blend-a-med Whitestrips są dostępne od grudnia 2010 r . w dwóch wariantach: blend-a-med Whitestrips 3D White (sugerowana cena: 69 zł za opakowanie) oraz blend-a-med Whitestrips 3D White LUXE (sugerowana cena: 89 zł za opakowanie) , oparte na najbardziej zaawansowanej technologii wybielania wśród produktów marki blend-a-med.

Jedno opakowanie blend-a-med Whitestrips zawiera 28 pasków - 14 na górne i 14 na dolne zęby.

Zobacz też:

Nowość w wybielaniu zębów - Liquid Smile

Czy próbowałaś wybielać zęby paskami wybialającymi?
Więcej o: