Marion Cotillard w najnowszym video Diora - Lady Grey

Marion Cotillard już po raz czwarty wcieliła w bohaterkę filmu promującego torebkę Lady Dior. Zobaczcie najnowsze VIDEO!

Za reżyserię za każdym razem odpowiada inny twórca. Pierwszy film nakręcił Olivier Dahan (autor między innymi filmu "Niczego nie żałuję" o Edith Piaf). Kolejnym reżyserem był znany autor teledysków Jonas ?kerlund , a ostatnio David Lynch. Najnowszą produkcją zajął się John Cameron Mitchell - aktor i reżyser (znany z przede wszystkim z filmu "Cal do szczęścia". Zmiana reżyserów to zmiana konwencji, chociaż wszystkie reklamówki Diora były utrzymane w atmosferze tajemniczości, nad wszystkimi czuwał John Galliano, a gwiazdą każdej z nich jest Marion Cotillard . Francuska aktorka za każdym razem wciela się w nową rolę.

kadry Lady Grey, lula.pl

W najnowszym video zatytułowanym "Lady Grey London " gwiazda wciela się w artystkę burleski, która rozkochuje w sobie dwóch mężczyzn ( w ich roli: Ian McKellen i Russell Tovey), po czym odchodzi. Atmosfera kabaretu przeplata się z melancholią wiecznie zamglonego miasta, a akcja rozwija się w dość zaskakującym kierunku. Wszystko przy klimatycznej piosence "Rock On" Davida Essexa.

Zobaczcie Marion w nowym wcieleniu!

Video z planu:

Styl gwiazd: Marion Cotillard

Więcej o: