Natalie Portman nową Miss Dior Cherie

W czerwcu marka Dior ogłosiła, że Natalie Portman zostanie nową gwiazdą promującą jedne z firmowych perfum. Już wiemy o jaki zapach chodzi!

John Galliano trzymał wszystkich w niepewności aż pół roku. Zwykle wszystko dzieje się w odwrotnej kolejności. Najpierw słyszymy o pojawiającej się nowości , a tuż przed samą premierą dowiadujemy się kto będzie twarzą reklamową produktu.

Tym razem wszystko odbyło się inaczej. Parę dni temu w Nowym Jorku w jednym z głównych pracowni Dior'a - John Galliano ujawnił, że główna bohaterka nowego filmu Black Swan - zostanie twarzą doskonale wszystkim znanych i niezmiernie popularnych perfum - Miss Dior Cherie.

Zdjęciami reklamowymi zajmie się Tim Walker. Efekty ich wspólnej pracy będziemy mogli podziwiać już w marcu.

Już pierwszy zapach stworzony przez Christiana Diora w 1947 roku, Miss Dior, wykorzystywał symbole elegancji Domu Mody Dior. Jego flakon o prostych liniach skrojony był jak kostium, z graficzną podstawą ozdobioną motywem pepitki oraz angielskim stylem liter, za sprawą którego nazwa zmieniła się w znak firmowy. Wspomnienie pastelowych barw ogrodu w Granville - ogrodu dzieciństwa Christiana Diora - sprawiło, że stworzył on obraz kobiet-kwiatów w swoich projektach: kobiet o różowej cerze, wąskiej talii i spódnicach jak kielichy kwiatów.

Miss Dior Cherie stworzone zostały z myslą o symbolu mody Diora , ale i symbolu perfum tej marki. Zapachy Diora są jak bukiety kwiatów, które roztaczają swą woń na naszej skórze.

"Jak dobrze, że są kwiaty" - mawiał Christian Dior.

Natalie PortmanNatalie Portman AP/Andrew Medichini

Zobaczcie też:

Podróbki perfum - jak je rozpoznać?

Jak podoba wam się wybór Natalie Portman do tej roli?
Więcej o: