john galliano

 • Co dalej z marką John Galliano?
 • Dior zwalnia Galliano

  Dior zwalnia Galliano

  Mogliśmy się tego spodziewać. Po obejrzeniu filmu, na którym sławny projektant mówi, że kocha Hitlera zarząd domu mody Christian Dior zwolnił Johna Galliano.

  redakcja
 • John Galliano zawieszony za antysemityzm

  John Galliano zawieszony za antysemityzm

  Kilka dni przed pokazem kolekcji domu mody Christian Dior podczas paryskiego tygodnia mody główny projektant marki i dyrektor artystyczny, John Galliano został zawieszony w pełnieniu obowiązków.

  redakcja
 • Natalie Portman promuje Diora. Mamy już filmik reklamowy!
 • Teatr J. Galliano - kulisy wiosenno-letniego pokazu

  Teatr J. Galliano - kulisy wiosenno-letniego pokazu

  Mimo, że sam pokaz odbył się już dawno - przypomnijmy sobie teatralne stylizacje Johna Galliano. Zobaczcie jak powstawały zachwycające makijaże i fryzury i ile trzeba włożyć w nie pracy. Obejrzyjcie galerię zdjęć zza kulis.

  K.B.
 • James Goldstein - człowiek zagadka

  James Goldstein - człowiek zagadka

  Przeglądając zdjęcia z pokazów mody, co rusz natrafiamy na dziwnego jegomościa w kowbojskim kapeluszu. To amerykański milioner James Goldstein, o którego życiu wciąż wiemy bardzo niewiele.

  Andrzej Grabarczuk
 • Natalie Portman ubrana tylko w zapach

  Natalie Portman ubrana tylko w zapach

  Natalie Portman została twarzą reklamową perfum Miss Dior Cherie. Na zdjęciu promującym produkt ubrana jest jedynie w zapach.

  Katarzyna Bigos
 • Taylor Momsen w reklamie perfum Galliano

  To, że Taylor Momsen została twarzą nowych perfum Parlez-Moi d'Amour Johna Galliano wiemy już od jakiegoś czasu. Zobaczcie jak gwiazda wygląda w spocie reklamowym i posłuchajcie jak śpiewa!

  Katarzyna Bigos
 • Natalie Portman nową Miss Dior Cherie

  Natalie Portman nową Miss Dior Cherie

  W czerwcu marka Dior ogłosiła, że Natalie Portman zostanie nową gwiazdą promującą jedne z firmowych perfum. Już wiemy o jaki zapach chodzi!

  Katarzyna Bigos
 • Magia teatru Galliano na deskach wybiegu

  Magia teatru Galliano na deskach wybiegu

  John Galliano jest niekwestionowanym mistrzem jeśli chodzi o tworzenie klimatu na swoich pokazach. Trzeba mu przyznać, że wrażenia są niepowtarzalne!

  Katarzyna Bigos
 • Taylor Momsen promuje perfumy Galliano

  Taylor Momsen promuje perfumy Galliano

  Taylor Momsen nie tylko jest twarzą nowych perfum Johna Galliano. Jej głos słychać również w reklamie. Oficjalna premiera przewidziana jest na październik, ale zdjęcia już są.

  Katarzyna Bigos
 • Prosto z wybiegu - makijaże i fryzury Galliano
 • Najlepiej ubrani według Vanity Fair
 • Szafa Carrie za grosze

  Szafa Carrie za grosze

  Wiele kreacji Carrie z SATC2 było znanych ponad rok przed premierą filmu. Sieciówki miały dużo czasu na reakcję.

 • Teatr makijażu i fryzur na pokazie Galliano

  Teatr makijażu i fryzur na pokazie Galliano

  Każdy z nas kojarzy przejmująco smutną i romantyczna postać Pierrot. John Galliano na pokazie w Nowym Jorku stylizacjami modelek przeniósł w nas w zupełnie inny wymiar teatralnego przedstawienia!

  Katarzyna Bigos
 • Powstanie film o wielkiej ikonie mody

  Powstanie film o wielkiej ikonie mody

  Wielbiciele świata mody będą zachwyceni. Powstaje film o wielkiej ikonie mody - Isabelli Blow, która przyjaźniła się z wieloma projektantami, w tym z Alexandrem McQueenem.

  redakcja
 • 10 bogów mody

  10 bogów mody

  W tym roku mija 10 rocznica "10 Magazine". Jubileuszowy magazyn został wydany w dziesięciu różnych wersjach prezentujących dziesięciu "bogów" mody.

  redakcja
 • Projektanci John Galliano

  Projektanci John Galliano

  Johna Galliano przedstawiać nie trzeba, chociaż nie wszyscy wiedzą, że ten innowacyjny i zaskakujący eksperymentator naprawdę nazywa się Juan Carlos Antonio Galliano Guillén. innowacyjny, zaskakujący eksperymentator.

  Tomasz Kociuba
 • Show przede wszystkim

  Show przede wszystkim

  Wśród setek pokazów, których jesteśmy świadkami w każdym sezonie, zawsze znajdzie się kilka perełek. Prezentacja kolekcji, o ile projektantowi nie brakuje odwagi i pieniędzy, może zamienić się w istny spektakl ze swoją fabułą, scenografią i punktem kulminacyjnym. Przed Wami przegląd "wydarzeń teatralnych" z okresu jesień-zima 2009/2010.

  Andrzej Grabarczuk
Więcej o:

john galliano

 • John Galliano: kocham Hitlera! WIDEO

  W zeszłym tygodniu w restauracji La Perle, John Galliano wykrzykiwał antysemickie obelgi wobec gości. Projektanta zawiesił dom mody Dior, dla którego pracował. Goście utrzymywali, że byli przez projektanta obrażani. Galliano odpowiedział, że osoby zarzucające mu złe zachowanie

 • John Galliano zawieszony za antysemityzm

  nie ustalono oficjalnej wersji. Według pary która oskarżyła znanego kreatora , John Galliano ich obraził. Podobno kobietę nazwał "brudną Żydówką", a mężczyźnie azjatyckiego pochodzenia groził, że go zabije. Świadkowie zajścia zupełnie inaczej przedstawiają sytuację. Według nich to para

 • Co dalej z marką John Galliano?

  kolekcje nie zostały dokończone . Na początku twierdzono, że pokaz kolekcji John Galliano na jesień/zimę 2011/2012 zostanie odwołany , jednak rzecznik prasowy projektanta zapowiedział, że obędzie się w niedzielę zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Teraz okazuje się, że

 • TRENDY: Krótkie grzywki - inspiracje z pokazu marki John Galliano

  trendów marki John Galliano - znaleźliśmy kolejną inspirację. Dodatek do fryzur modelek stanowiły bowiem krótkie, sięgające do połowy czoła grzywki. Jeśli zależy wam na odświeżeniu i przy okazji odmłodzeniu swojego wizerunku - taka grzywka będzie doskonałym pomysłem

 • John Galliano skazany!

  Jakiś czas temu pisaliśmy o rasistowskich i antysemickich komentarzach, które wykrzykiwał John Galliano . W restauracji La Perle w Paryżu projektant nazwał siedzących obok niego gości ''obleśnymi Żydami''. Teraz

 • Projektanci John Galliano

  Dziecięca fantazja John Galliano urodził się w 1960 roku na Gibraltarze, gdzie wiódł beztroskie życie. Kochany przez swoją matką, Hiszpankę, za jej namową poszedł do hiszpańskiej szkoły, gdzie zdobył podstawowe wykształcenie. W 1966 roku przeprowadził

 • Lookbook John Galliano Underwear - sexy?

  John Galliano to postać barwna i kontrowersyjna. Ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą antysemickiego wybryku, za który został zwolniony z posady dyrektora artystycznego domu mody Dior i skazany na 6 tysięcy euro grzywny w zawieszeniu. Co ciekawe, nie wszyscy się od niego odwrócili - ma

 • Kolekcja Christian Dior na jesień/zimę 2010 - GALERIA!

  Kolekcja Christian Dior zainspirowana została strojami do jazdy konnej . Surduty, marynarki i bryczesy w kratę połączone zostały w kapeluszami, skórzanymi pelerynami rozbójników i szyfonowymi sukniami. John Galliano przeniósł widzów do swojego ulubionego okresu, gdy wolny czas