London Trunk Show 2009

Impreza, która miała miejsce w Londynie w firmowym butiku Dior na Sloane Street. Na pokazie mody, połączonym również z wyprzedażą letniej kolekcji, można było rozkoszować się zakupami.

Zaproszonym gościom serwowano najlepszego szampana wraz z drobnymi przekąskami, a wszystko to przy klimatycznej muzyce w otoczeniu pięknych modelek. Nam nie pozostawało nic innego, jak cieszyć oko najnowszą jesienną kolekcją domu mody Dior .

London Trunk Show 2009 fot. knitter.euLondon Trunk Show 2009 fot. knitter.eu fot. knitter.eu

John Galliano postawił na orient , dominowały piękne purpury i czerwienie. Bardzo mocne akcenty w biżuterii w połączeniu z jedwabnymi sukienkami sprawiały niesamowite wrażenie. Modelki były wystylizowane na bardzo kobiece, pełne klasy damy w buduarach . Piękne tkaniny, bardzo klasyczne zestawienia, bogato haftowane suknie - po prostu kwintesencja kobiecości . Uwagę przykuwały futra i to one były w centrum zainteresowania większości z gości. Norki, lisy i karakuły w bardzo ciekawych fasonach na pięknych kobietach prezentowały się wprost zjawiskowo.

London Trunk Show 2009 fot. knitter.euLondon Trunk Show 2009 fot. knitter.eu fot. knitter.eu

Istotnym elementem imprezy, było również zaprezentowanie biżuterii ''Idylle aux Paradise '' oraz najnowszej "Dior Joaillerie King & Queen " zaprojektowanej przez Victoire de Castellane . Pierwsza przedstawia bardzo bogate kwiatowe połączenia z diamentami. Druga zaś to kolekcja wyrzeźbiona z opalu, nefrytu, kwarcu bądź obsydianu, jak czaszka króla będąca naszyjnikiem, bądź królowej na pierścieniu. Każde z nich posiada sugestywną nazwę - "królowa Jadeline i Król Opal, oślepieni miłością do biżuterii". Cała biżuteria wykonana jest z platyny, białego złota bądź z diamentów i jest bogato rzeźbiona. Trzeba przyznać , że jest bardzo wyrafinowana i niezwykle oryginalna.

London Trunk Show 2009 fot. knitter.euLondon Trunk Show 2009 fot. knitter.eu fot. knitter.eu

Całokształt imprezy uzyskał pozytywne opinie podobnie, jak zaprezentowany pokaz. Z niecierpliwością czekamy na następny.

Więcej zdjęć na www.knitter.eu .

Magdalena

Dior - kolekcja haute couture

Czytaj w Znam.to: Przyjemny zapach balsamu do ciała Avon

Więcej o: