impreza

 • 5 rad, jak udekorować stół na imprezę karnawałową

  5 rad, jak udekorować stół na imprezę karnawałową

  Karnawał to doskonała okazja do odrobiny szaleństwa i oderwania się od zimowej rutyny. To również czas zabawy i radości, dlatego wielu z nas decyduje się wtedy na zorganizowanie tzw. domówki. Organizując imprezę dla znajomych w domu, warto zaskoczyć gości i oryginalnie udekorować swój stół. Jest to idealna okazja, aby skupić się na dodatkach, które sprawią, że nabierze on nowego, designerskiego wyrazu. Trzeba jednak pamiętać, aby dekoracje dopasowane były do motywu przewodniego spotkania i były różne, w zależności od tego, czy to będzie bal maskowy, styl glamour czy shabby chic.

  Materiały Prasowe
 • 40 to nowe 20: sama na imprezę?

  40 to nowe 20: sama na imprezę?

  Która z nas tego nie przechodziła? Szykuje się fajna impreza, gdzie będą wszyscy znajomi, a nasz facet... woli zostać w domu. Jak tu żyć?

  Dellfina Dellert
 • Seks Party - ja tam byłam, drinka piłam i...

  Seks Party - ja tam byłam, drinka piłam i...

  Jak wiecie, lubię seks. Lubię go uprawiać, lubię o nim myśleć, lubię o nim gadać i uwielbiam o nim pisać. A lato to dla mnie najbardziej stymulująca pora roku. Mam najwięcej energii, pomysłów, chęci, a także największą ochotę na seks. Pobudzają mnie zapachy, słońce, ludzie zakładający stroje bardziej odsłaniające niż zasłaniające ciało. A najbardziej na moją wyobraźnię wpływają letnie wieczory, kiedy z kieliszkiem wina w dłoni oddaję się różnego rodzaju fantazjom...

  Linda Lovelace
 • BOOM! Shake, shake, shake the room - fochowa playlista sylwestrowa
 • Sylwester, czyli zabawa na siłę

  Sylwester, czyli zabawa na siłę

  Dzień dobry w ostatni dzień tego roku! Dla jednych nareszcie się on kończy, dla innych szkoda, że tak szybko i znowu będę o rok starsza. Taaaa, jedną z tych osób, co płakuszają, będę ja. Ale nie skupiajmy się na płakaniu, tylko na zabawie, bo przecież trzeba się bawić tego dnia!

  Miss Olgu
 • Piątkowe szaleństwa? Wy się bawcie, ja się jednak prześpię...
 • Szkoda mi lata na urlop, bo w mieście też jest wtedy cudownie
 • Alkohol i Ty

  Alkohol i Ty

  Liczne imprezy karnawałowe i noworoczne spotkania pozwalają przyjrzeć się temu, jak dużo i często sięgamy po alkohol. Po miesięcznych obserwacjach w terenie i z towarzyszeniem procentów, czas na podsumowanie.

  ola długołęcka
 • Rozwodowe trendy

  Rozwodowe trendy

  Zamiast płakać, celebrują rozwód. Niszczą obrączki drewnianym młotkiem, kupują szampany, zapraszają gości i posyłają rodzinę i przyjaciół do sklepów po dodatkowe tostery, mikrofalówki i telewizory. Poznaj rozwodowe trendy.

  spiro33
 • London Trunk Show 2009

  London Trunk Show 2009

  Impreza, która miała miejsce w Londynie w firmowym butiku Dior na Sloane Street. Na pokazie mody, połączonym również z wyprzedażą letniej kolekcji, można było rozkoszować się zakupami.

  Magdalena
Więcej o:

impreza