Cher w rudych włosach - jak lepiej?

Wczoraj na angielskiej premierze filmu Burlesque mogliśmy zobaczyć Cher w nowym kolorze włosów! Jak dotąd kojarzymy ją głównie z kruczoczarnym odcieniem. Jak oceniacie zmianę?

Film Burlesque już wchodzi na ekrany kin. Aktorki grające role główne w tej ekranizacji, czyli Cher i Christina Aguilera intensywnie zajmują się jego promowaniem.

Wczoraj odbyła się premiera filmu w Londynie. Gdy Cher pojawiła się na czerwonym dywanie - zaskoczyła wszystkich! Niespodzianką był nowy kolor włosów artystki. Intensywny rudo-miedziany odcień zupełnie odmienił jej oblicze. Tym bardziej, że od lat jej topowym kolorem była czerń!

Naszym zdaniem ten kolor naprawdę świetnie jej pasuje. Zmiana była dobrym pomysłem na odświeżenie wizerunku piosenkarki. Bowiem Cher na dłuższą chwilę zniknęła ze świata showbiznesu. Dziś powraca jak zwykle w świetnej formie! Przypomnijmy, że ma już 64 lata, ale nadal charakteryzuje ją ta sama - dobrze wszystkim znana charyzma. Jej wygląd przez lata niewiele się zmienił - to samo tyczy się również jej dość seksownych i wyzywających stylizacji, w których najwidoczniej ta sześćdziesięciolatka wciąż czuje się najlepiej!

Jak oceniacie tą zmianę?

AP/Joel Ryan

Zobaczcie też:

Największe makijażowe wpadki 2010 roku

Nowy kolor włosów Cher:
Więcej o: