Fashion Designer Awards na start!

Przed nami 3 edycja konkursu dla debiutujących projektantów. Tym razem Lula również objęła wydarzenie patronatem.

Konkurs jest międzynarodowy, a zamiast narodowości i doświadczenia punktuje się w nim talent. By zawalczyć o prestiżowe nagrody, które mogą stać się pierwszymi trofeami wielkiej kariery, należy tak jak w poprzednich edycjach nadesłać na adres organizatorów kilka rysunków żurnalowych. Uczestnicy ze wszystkich kontynentów w 3 edycji zmierzą się z tematem - "4 żywioły w kolekcji pret-a-porter", a ich pomysły oceni profesjonalne grono jurorów, wśród nich m.in.: Maciej Zień, Izabela Łapińska, Joanna Klimas, Mariusz Przybylski, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, Lidia Popiel.

Fashion Designer Awards 2011Fashion Designer Awards 2011 mat. promocyjne

Rys. Piotr Drzał

W konkursie uczestnicy walczą o 10 tysięcy złotych oraz stypendia naukowe, staże i praktyki w atelier projektowania w Polsce i zagranicą oraz praktyki w firmach odzieżowych i redakcjach pism modowych. Młodych projektantów w 3 edycji wspiera Citroen Polska - Partner Strategiczny Konkursu.

Wierzę, że kolejna edycja wyłoni nowe talenty, a młodzi zdolni zachwycą nas kolekcjami, które otworzą im bramy modowego świata - mówi organizatorka konkursu Joanna Sokołowska-Pronobis .

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 lutego 2011

Szczegóły znajdziecie na www.fashiondesignerawards.com.pl

Więcej wydarzeń:

Warsztaty Dziennikarstwa Modowego Glamour

Więcej o: