Wiosenna kolekcja H&M - wideo!

Już w styczniu do sklepów trafi wiosenna kolekcja szwedzkiego giganta odzieżowego marki H&M. Zobaczcie najnowsze propozycje znanej sieciówki.

Kolekcja H&M na wiosnę 2011 jest minimalistyczna . Długie suknie, spódnice, proste, pudełkowe żakiety ze spódniczkami lub szortami i proste barwy to propozycje projektantów szwedzkiej sieciówki na nadchodzący sezon. Oczywiście pojawiają się również kolorowe ubrania, wzory, nadruki i hafty, ale przeważa klasyka, która jest uniwersalna . H&M bowiem od pewnego czasu stawia na ponadczasowy styl .

Wspaniale jest odświeżyć swoją garderobę u progu nowego sezonu. Moda nie zmienia się już tak drastycznie jak kiedyś, można więc z łatwością zestawiać ulubione rzeczy z poprzedniego sezonu z najnowszymi trendami. Bezpieczne zakupy tej wiosny to zawsze aktualne klasyki w odcieniach beżu lub bieli, oraz powracające, bardzo kobiece, nieco dłuższe spódnice i sukienki." - powiedziała Anne- Sofie Johansson, szefowa działu projektów H&M.

Już w styczniu znajdziemy więc w sklepach H&M najnowszą kolekcję zainspirowaną latami 60. i 70. ubiegłego stulecia oraz najpopularniejszymi kolekcjami z zeszłego roku. Znajdziecie tam ulubione klasyki autorstwa Alexandra Wanga, marki Balenciaga, Louis Vuitton oraz Miu Miu. Proste fasony i barwy doskonale będą pasować do rzeczy, które już mamy w szafie, bo zabawa modą to nie tylko wieczne gnanie za trendami, ale i umiejętne łączenie starego z nowym .

Zobaczcie galerię i wideo:

Więcej o: