Torebki Victorii Beckham modowym hitem

Sceptycy nie wierzyli w sukces torebek Victorii, okazało się jednak, że stały się najnowszym "must have".

Kiedy jakiś czas temu Victoria Beckham ogłosiła zamiar stworzenia linii torebek, nie wszyscy wierzyli w jej sukces. Niektórzy wciąż uważają Victorię za gwiazdę, która tylko bawi się w projektowanie. Z drugiej strony wiadomo, że ex-piosenkarka i największa fanka Hermes Birkin była nominowana do British Designer Awards i że szczególnie ceni sobie dobrą jakość. Decydując się na rozszerzenie oferty Victoria Beckham Collection o dodatki, nie mogła zaryzykować byle jakich produktów. Dlatego do współpracy zaprosiła Katie Hillier - utalentowaną projektantkę torebek, która tworzyła między innymi dla Maca Jacobsa, Luelli i Stelli McCartney.

Efekt współpracy dwóch przedsiębiorczych kobiet mogliśmy już zobaczyć podczas nowojorskiego tygodnia mody . Sama Victoria od kilku miesięcy często pojawia się z torebkami z własnej kolekcji. Ale dopiero kilka dni temu kilka modeli z kolekcji trafiło na stronę net-a-porter.com i... od razu zostały wysprzedane!

A kupno takiej torebki to z pewnością jest wydatek. Najtańsza kosztuje ok. 6000zł, a najdroższa prawie 90,000zł! - chodzi o dużą, podróżną torbę ze skóry krokodyla , którą Victoria zaprojektowała z myślą o mężu Davidzie. Póki co Victoria najchętniej sama się z nią pokazuje - najbardziej polubiła wersję szarą i czarną.

Całą kolekcję torebek znajdziecie w galerii.

Więcej o: