Nowa kolekcja MAC dla osób o śniadej cerze

Marka MAC stworzyła kolekcję kosmetyków przeznaczonych dla osób o śniadej karnacji i ciemnej oprawie oczu. Premiera przewidziana jest na 6 stycznia.

Mickey Contractor we współpracy z marką MAC stworzyli kolekcję kosmetyków dla pań o południowym typie urody. Insiracją były kobiety z takich rejonów świata jak Indie, Hiszpania, czy Środkowy Wschód. Mowa oczywiście o paniach o śniadej, oliwkowej karnacji oraz ciemnej oprawie oczu.

Mickey Contractor pracował wiele lat z aktorkami z Bollywood. Zna potrzeby ich cery i wie czego kobiety o tym typie urody potrzebują. W korektorach na przykład dominującą barwą będzie żółty.

Pigmentacja i problemy przebarwień wokół ust i pod oczami są czymś, z czym większość ludzi w Indiach ma problem. Stworzenie odpowiednich korektorów było więc dla mnie bardzo ważne" - tłumaczy makijażysta.

W kolekcji znaleźć można również całą gamę cieni, których natężenie koloru współgra z kolorystyką śniadej cery. Są to intensywne zielenie, fiolety, czy róże . Ale również takie barwy cieni, czy pomadek, które posłużyć mogą do stworzenia makijażu w stylu nude.

Kolekcja będzie przydatna nie tylko kobietom z Indii, ale szatynkom na całym świecie.

Zobaczcie też:

Orlando Bloom reklamuje najnowsze perfumy Hugo Bossa

Więcej o: