Karnawałowa elegancja Max Mara

Karnawał to okres pełen imprez, zabaw i potańcówek, które wymagają odpowiedniej stylizacji. Doskonałe inspiracje znajdziecie w lookbooku kolekcji Max Mara Elegante. 

Elegancka linia słynnej włoskiej marki Max Mara to formal wear będąca dopełnieniem linii ślubnej. W ofercie tej submarki znajdziecie eleganckie propozycje na specjalne okazje . Na zimę 2010/2011 projektancki Max Mara Elegante proponują długie suknie przypominające hollywoodzki szyk, obcisłe tuby, niewychodzące z mody małe czarne i princeski z lat 60. Sporym zaskoczenie jest to, że klasyczna Max Mara oferuje eleganckie kombinezony i stylowe spodnie haremki . Dużo jest czerni, choć pojawiły się również róże i piękny szkarłat. Jak zwykle kobiety mają spory wybór, ale nie panowie. Mężczyźni w karnawale powinni postawić na klasyczny, czarny garnitur i białą koszulę. Taki męski styl to klasyka, która nigdy się nie znudzi.

GALERIA !

Max Mara Elegante

Modele: Arthur Sales, Blaine Cook, Dorothea Barth Jörgensen, Jacquelyn Jablonski, Matthew Coatsworth, Nate Gill, Sean Harju

Więcej o: