Nowe perfumy Rihanny - bardzo osobiste

Reb'l Fleur - to jedne z najbardziej oczekiwanych zapachów. Nowy zapach Rihanny będzie w sprzedaży za kilka miesięcy. Znamy już jednak więcej szczegółów na ich temat.

Na temat samego zapachu oraz jego nazwy rozwodzono się jeszcze przed jego faktycznym powstaniem. Reb'l Fleur jest pierwszym zapachem, który artystka wprowadza na rynek.

Nazwa rebelle fleur oznacza w dosłownym tłumaczeniu zbuntowany kwiat. Taki sam napis piosenkarka wytatuowała sobie jakiś czas temu na szyi. Dziś wiemy już dlaczego. Rihanna zdradziła w wywiadzie dla magazynu People , że to babcia z Barbadosu nazywała ją zawsze zbuntowanym kwiatem i właśnie na jej cześć postanowiła nazwać tak również swoje perfumy.

Równie osobiście chciała podejść do wyboru nut zapachowych:

Całymi latami gromadziłam zapachy, których mieszanka miała stworzyć w całości naprawdę mojego. Chciałam czegoś, co od razu kojarzyło by się ze mną - mówi gwiazda.

Chciała, by zapach był smacznym, seksownym i jednocześnie subtelnym wspomnieniem.

Odważne, seksowne i zapadające w pamięć. Reb'l Fleur tak samo dobrze komponuje się z barbadoskimi korzeniami Rihanny jak i splendorem życia w Nowym Jorku".

Zapach jest dość intensywny, śmiały, szyprowy oraz owocowy. Oprócz tego zawiera również nuty kwiatowe: tuberoza, fiołek, wanilia, bursztyn, hibiskus z odrobiną wody kokosowej . Połączenie ostatnich składników wywołuje wrażenie ciepła na skórze. Pracą nad zapachem zajęły się: Caroline Sabas oraz Marypierre Julien.

Flakon świeci od wewnątrz. Zaprojektowany jest on na kształt wysokiego obcasa. Buteleczkę zdobią również jedwabne wstążki oraz złoty pierścień na korku.

RihannaRihanna JACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News

Rozwiąż też nasz quiz: Czy nasz perfumy gwiazd?

Więcej o: