Warsztaty "Panna Modna"

Projektantka Agata Wojtkiewicz postanowiła pomóc wszystkim pannom młodym uniknąć banalnych stylizacji. Już w lutym ruszą jej autorskie warsztaty ślubne, nad którymi Lula objęła patronat!

Akcja zatytułowana "Panna Modna" wystartuje 5 lutego, a zaplanowane w jej ramach warsztaty odbędą się w Warszawie, Łodzi i Poznaniu . Co ważne - można wziąć w nich udział całkowicie za darmo! Dla kogo będą zorganizowane?

Projekt Agaty Wojtkiewicz dedykowany jest wszystkim pannom młodym, które poszukują niebanalnych i prawdziwie kobiecych rozwiązań, na jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Podczas weekendowych spotkań zorganizowanych w trzech polskich miastach przyszłe panny młode dowiedzą się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej , jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć spójną, piękną całość.

Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogę pannom młodym zrealizować ich ślubne marzenie - by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą - mówi pomysłodawczyni oraz organizatorka warsztatów i projektantka, nie tylko sukni ślubnych, Agata Wojtkiewicz.

Jak będą wyglądać spotkania?

Warsztat "Panna Modna" to dwugodzinne szkolenie prowadzone przez Agatę Wojtkiewicz i partnerów wydarzenia. Wszystkie spotkania odbędą się w artystycznych miejscach, ściśle związanych ze sztuką . W Łodzi swojej przestrzeni użyczy galeria sztuki użytkowej ATAK DESIGN, w Poznaniu "Panna Modna" odbędzie się w nowoczesnym, designerskim miejscu - SPOT, natomiast w Warszawie organizację warsztatów wsparło tętniące sztuką Centrum Cybernetyki. W każdym z tych miejsc artystyczną atmosferę podkręci wystawa zdjęć przedstawiających panny młode, które skorzystały już z oferty sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz, uwiecznione przez fotografa Przemka Dzienisa.

O doborze biżuterii do sukni ślubnej opowie podczas szkolenia Kasia Rychlewska - założycielka konceptu biżuteryjnego Kate&Kate . Natomiast makijażem i całościowym przygotowaniem cery na ten wyjątkowy dzień zajmie się Paula Dzwigała - główna makijażystka firmy kosmetycznej Rouge Bunny Rouge , od wielu lat zajmująca się wizażem i stylizacją przy prestiżowych pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla uczestniczek , jednak liczna miejsc jest ograniczona. Na warsztaty można zgłaszać się mailowo (atelier@agatawojtkiewicz.pl) do 5 lutego 2011 .

Harmonogram warsztatów:

5 lutego 2011 Łódź - ATAK DESIGN, ul. Żeligowskiego 43a , 90-644 Łódź

12 lutego 2011 Warszawa - Centrum Cybernetyki, ul. Cybernetyki 2, Budynek 2, Piętro 2

02-677 Warszawa

19 lutego 2011 Poznań - SPOT, ul. Dolna Wilda 87, 61-501 Poznań

Projekty Agaty Wojtkiewicz dostępne są na stronie www.agatawojtkiewicz.pl

Bieżące informacje na temat warsztatów można znaleźć na profilu Agata Wojtkiewicz Atelier na Facebooku .

Więcej o: