W stylu: Alexy Chung

Niedrogi zestaw ubrań i dodatków w stylu Alexy Chung.

Alexa Chung to brytyjska prezenterka telewizyjna i modelka, która swoim stylem zachwyca nie tylko znawców mody. Wiele kobiet na całym świecie czerpie z jej poczucia estetyki i próbuje znaleźć ubrania podobne do tych, które założyła. Jej szafa pełna jest ciuchów z siecówek, które skutecznie miksuje z rzeczami od wielkich projektantów. Jak określić jej styl? Przede wszystkim prostota, naturalność, dziewczęcość i niepowtarzalność.

Dla Czytelniczek, które podziwiają sposób ubierania się Alexy, mamy zestaw w stylu prezenterki . Jego główną zaletą, poza podobieństwem do zestawu celebrytki, jest niska cena , dzięki czemu każda z Was będzie mogła sobie na niego pozwolić. Składa się na niego powściągliwa biała koszula ze "smaczkiem" w postaci czarnego zapięcia, beżowa spódniczka z koronki w romantycznym stylu, płaskie i wygodne beżowe sandały oraz pikowana chanelka.

W zestawie: biała koszula z czarną górą Zara TRF, 49,90 zł ; pikowana torebka Mango, 119 zł ; beżowa spódniczka Zara Woman, 99,90 zł ; beżowe płaskie sandały Bronx, 219 zł (butyk.pl).

Alexa ChungAlexa Chung kolaż - Anna Szulc

Więcej o: