Gwiazdy na Konferencji NBC Universal Winter

Sprawdźmy jak ubrane były gwiazdy na imprezie NBC. Być może któraś stylizacja wpadnie Wam w oko i wybierzecie podobną na karnawałową imprezę?

Na Konferencji NBC Universal Winter pojawiło się sporo gwiazd . Między innymi takie, których wygląd często komentujemy i nie zawsze pozytywnie. Co ciekawe, znalazła się i wejściówka dla naszej rodaczki o nieprzeciętnie pięknej buzi - Izy Miko . Aktorka wybrała czarną połyskującą sukienkę zawiązywaną za szyją i z rozkloszowanym dołem. Do tego satynowa kopertówka, pantofelki peep toe i przepiękna biżuteria. Niestety jako całość stylizacja wypadła blado - może 15 lat temu byśmy się nią zachwycały, teraz wygląda nieco kiczowato.

Paris Hilton wybrała na tę okazję prosty zestaw składający się ze srebrnej mini z fantazyjnym marszczeniem na brzuchu, które skutecznie odwróciło uwagę od przybyłych jej niedawno kilogramów oraz z lakierowanych czółenek na szpilce. Jej stylizacja również nie powaliła na kolana, choć raczej nie było się do czego przyczepić.

Tori Spelling postanowiła założyć małą czarną . Niestety przedobrzyła. Lepiej wyglądałaby, gdyby zrezygnowała z ciemnej szminki na szerokich wargach, sporego dekoltu odsłaniającego, niestety sztuczne, piersi i falban na ramionach, które w mniejszym wydaniu mogłyby uchodzić za urocze, ale w tym wypadku wyglądały zabawnie.

Mniej znana w Polsce osobistość - Brittany Snow - wypadła dużo lepiej niż reszta koleżanek. Też się Wam tak wydaje? Która stylizacja podoba się Wam najbardziej, a która najmniej?

Tori SpellingTori Spelling fot. East News

Więcej o: