Trendy według Diora - zrób się na szaro!

Szary - jeden z ulubionych kolorów założyciela domu mody Dior w tym sezonie króluje. Również w makijażu i stylizacji paznokci. Zobaczcie niesamowitą reklamę nowej kolekcji!

"New Look Gris Montaigne" - to nazwa nowej kolekcji kosmetyków do makijażu marki Dior. Dominuje ponadczasowa szarość! To cały jej zbiór. Począwszy od lakierów do paznokci, po cienie do oczu i inne szaro-metaliczne gadżety!

Jesteśmy absolutnie zachwyceni reklamą!

Elegancja i klasa w wykonaniu Diora nie zna sobie równych! To najlepszy przykład tego, że szary wcale nie musi być nijaki. Szary jest klasykiem! Nieodparty urok prezentowanych akcesoriów sprawia, że trudno oderwać wzrok!

Dla przełamania szarości w makijażu Dior proponuje pudrowy, koralowy odcień różu.

Zainteresowanie szarościami rozpoczęło się dwa lata temu, potem kolor powrócił, kiedy to dom mody Preen w swojej wiosenno-letniej kolekcji zastosował zimne barwy nie mające nic wspólnego z kwiecistą, słoneczną i barwną wiosną czy latem. Wydawać, by się mogło, że trend szarości powoli będzie ustępował innym , zwłaszcza teraz, kiedy na wiosnę dominować mają bardzo żywe barwy. Nie dla Diora! Ukłon w stronę klasyki bardzo nam się podoba! Pozycja modnej szarości nie jest zagrożona!

Obejrzyjcie reklamę!

 
Jak podoba ci się klasyczny szary kolor w makijażu?
Więcej o: