Bryce Dallas Howard dla Kate Spade

Amerykańska aktorka twarzą marki odzieżowej Kate Spade.

Bryce Dallas Howard to amerykańska aktorka, która ma na swoim koncie kilka hitów - zagrała w filmach: Terminator: Ocalenie , Spider-Man 3 oraz Saga "Zmierzch": Zaćmienie . Ten ostatni przyniósł jej największą rozpoznawalność.

Marka Kate Spade zajmująca się sprzedażą ubrań, dodatków i akcesoriów poprosiła aktorkę o zostanie twarzą najnowszej kolekcji, a ta bez wahania się zgodziła. Zdjęcia z kampanii są takie, jak styl marki - żywiołowe, pełne wdzięku, energii i dowcipu .

Na jednym ze zdjęć, Bryce krzycząca przez megafon ma na sobie żółtą sukienkę w białe kropki z rozkloszowanym dołem, a do niej klasyczne czółenka o tej samej barwie, biżuterię w kolorze fuksji oraz dwie torebki - różową i pomarańczową. Trzeba przyznać, że ta kolorystyka to kwintesencja nadchodzących trendów! Druga fotografia także jest intensywnie barwna . Aktorka jedzie na zielonym rowerze po tęczowym pasie. Ma te same torebki, a do nich dobrane sandały w kolorze fuksji z kokardą na przednim pasku, barwną sukienkę w paski i nawiązujący do niej naszyjnik.

Które zdjęcie podoba się Wam bardziej?

Bryce Dallas Howard dla Kate SpadeBryce Dallas Howard dla Kate Spade fot. Kate Spade

Więcej o: