Aslee Simpson jeszcze bardziej blond!

Zupełnie niedawno Aslee Simpson zdecydowała się na totalną zmianę wizerunku. Chyba dobrze poczuła się w tej wersji, bo skróciła i rozjaśniła włosy jeszcze bardziej.

Ashlee Simpson wprost uwielbia metamorfozy. Pisaliśmy o jej zmianach wizerunku nie raz. Niedawno gwiazda po raz kolejny zupełnie zmieniła swoją fryzurę . I ta metamorfoza była chyba najbardziej spektakularna ze wszystkich dotychczas. Swe długie brązowe włosy zamieniła na krótką blond fryzurę.

Okazuje się, że w tym kolorze i długości Ashlee poczuła się dobrze, bo nie tylko jeszcze bardziej rozjaśniła włosy ( wcześniej były odrobinę żółtawe), ale teraz obcięła je na zupełnie na krótko. Jej delikatne rysy twarzy sprawiają, że pasuje jej w zasadzie każda fryzura.

Niedawno jednak podczas naszego głosowania większość w was uznała, że najlepiej Ashlee wyglądała w długich, rudych włosach. Tylko 7% głosujących uznało, że nowa blond fryzura jest dla niej korzystna.

Jesteśmy jednak zdania, że skrócenie fryzury i rozjaśnienie włosów do platynowego blondu było dobrą decyzją. Ashlee wygląda znacznie bardziej stylowo.

EM43 / SPLASH NEWS/EAST NEWS/EM43 / Splash NewsAshlee SimpsonAshlee Simpson East News

Metamorfozy Ashlee SimpsonMetamorfozy Ashlee Simpson kolaz lula.pl

Zobacz też:

Totalna metamorfoza Ashlee Simpson

Jakie jest wasze zdanie? W którym kolorze Ashlee Simpson wyglądała lepiej?
Więcej o: