Focus na gwiezdne kreacje Christopher Kane

Trend naturalny to nie tylko motywy zwierzęce, czy roślinne. Utalentowany Christopher Kane zdecydował się na szersze spojrzenie wykraczające poza pole widzenia.

Kreacje z kolekcji zdolnego brytyjczyka zostały uszyte z materiału zadrukowanego w zdjęcia galaktyki . Gwiazdozbiory i inne zjawiska zostały uwiecznione na tkaninach najlepszej jakości - jedwabiach, szyfonach i satynie. Delikatne materiały zestawiono z modną, czarną skórą , a jako wykończenie wykorzystano srebrne suwaki . Z takich elementów powstały sukienki, tuniki, i kurtki.

Prosta sukienka z górą ze skóry to propozycja dla wielbicielek klasyki. Sukienka - bombka z kołnierzykiem idealnie sprawdzi się na rance i spodoba się fankom kobiecych kreacji. Najciekawszym modelem jest jednak kurtka ze spódniczką . Góra przypomina ramoneskę, ale doszyto do niej dół od spódniczki, a rękawy wykonano z delikatnego materiału. To bardzo ciekawe połączenie, które dodatkowo zyskuje dzięki wykorzystaniu pięknego, galaktycznego materiału. Zobaczcie sami - GALERIA !

Więcej o: