Sprzedaż perfum Kate Walsh rośnie. Właśnie trafiły do Sephory!

Pisaliśmy już o tym, że Kate Walsh wprowadziła na rynek swoje perfumy. Sprzedaż szła tak dobrze, że dziś Boyfriend trafiają do perfumerii Sephory. Aktorka promowała je na  konferencji w Nowym Jorku!

Promocja i wprowadzenie nowego zapachu odbyło się w październiku ubiegłego roku. W listopadzie perfumy trafiły do HSN, gdzie ich sprzedaż była tak dobra, że zapachem zainteresowała się Sephora.

Wczoraj w jednej z perfumerii Sephory w Nowym Jorku odbyła się konferencja. Sprzedaż zapachu Boyfriend została oficjalnie rozpoczęta.

Kate prezentowała się niezwykle elegancko w czerwonej kreacji od Ferragamo oraz beżowych szpilkach od Jimmy'ego Choo.

Jej makijaż prezentował się równie dobrze! Kate zdecydowała się na nieco mocniejsze podkreślenie oczu , a jej pomadka była niemal idealnie dopasowana do odcienia sukienki.

Przypomnijmy, że pomysł stworzenia tego zapachu był dość oryginalny. Jest to bowiem bowiem męski zapach przeznaczony dla kobiet. Inicjatywna powstała po bolesnym rozstaniu aktorki z ukochanym. Bardzo brakowało jej jego zapachu w związku z czym wpadła na pomysł, by zakupić w perfumerii butelkę z zapachem, którego on używał.

Czy kiedykolwiek brakowało ci zapachu twego mężczyzny na skórze? Cóż...Mi tak. To właśnie dlatego wpadłam na pomysł stworzenia tych perfum. Zapach inspirowany nim - przeznaczony dla nas - mówi Kate.

AP/FOTOLINK/Charles Sykes

Zobaczcie też reklamę:

 
Więcej o: