Gwiazdy na Telekamerach 2011

Sprawdźcie, co założyły polskie celebrytki na Telekamery 2011 - warto, bo kreacje wypadły naprawdę nieźle!

Trzeba przyznać, że na tej imprezie pojawiło się dużo udanych stylizacji. Wymienić trzeba chociażby minimalistyczny strój Małgorzaty Sochy , który składał się z białej sukienki z krótkim rękawem, czarnych ażurowych botków oraz klasycznej kopertówki. Bosko i również minimalistycznie wyglądała Anna Czartoryska w popielatej sukience-tubie. Młodzieńczy powiew wniosła Ewa Farna , która piękną delikatną sukienkę zestawiła z czarnymi prostymi botkami o nieco ciężkim wyglądzie i dwiema, kolorystycznie dopasowanymi bransoletkami. Dobrze wyglądała także Katarzyna Glinka , choć jej buty na zdjęciu wydają się odrobinę za ciężkie do tej sukienki, ale być może to tylko niefortunne ujęcie. Magdalena Walach olśniła fantastyczną sukienką i perfekcyjną stylizacją - to nasz numer jeden!

Co ciekawe, polskie gwiazdy coraz chętniej sięgają po znanych projektantów - Katarzyna Zielińska wybrała kopertówkę od Alexandra McQueena , Małgorzata Socha od Bottega Veneta , Patrycja Markowska ma na sobie sukienkę od Agnieszki Maciejak - to z pewnością nie wszystkie wielkie metki na tym czerwonym dywanie.

Która stylizacja podoba się Wam najbardziej? Wy też uważacie, że tak impreza wypadła naprawdę nieźle pod względem stylistyczno-modowym?

Więcej o: