Maison Michel w obiektywie Lagerfelda

Karl Lagerfeld kolejny raz zrobił zdjęcia do lookbook'u kolekcji na wiosnę 2011 Maison Michel i jak zwykle efekt jest niesamowity.

Pierwszą sesję dla znanej firmy oferującej kapelusze i ozdoby na głowę Karl Lagerfeld zrobił w 2009 roku . Namówiła go do tego Laetitia Crahay , dyrektor artystycznym Maison Michel, która jest również szefową działu akcesoriów w Chanel. To był prawdziwy przełom w porównaniu do zdjęć poprzednich kolekcji.

Marka Maison Michel założona w 1936 roku dzięki pięknym sesjom nabrała prestiżu, ale nie tylko. Dodatkowym atutem było to, że Karl namówił do udziału swoje znane przyjaciółki i przyjaciół. W najnowszej, wiosennej odsłonie wystapiły: Anja Rubik, Bambi Northwood Blyth, Monika Jagaciak Jac, Abbey Lee Kershaw, Angela Lindvall, Ashley Smith, Tanga Moreau, Olivier Theyskens, Frida Gustavsson, Shu Pei Qin, Irina Lazareanu, Elena Perminova, Josephine de la Baume, Mark Ronson, Karolina Kurkova, Leigh Lezark, Sim Bad, Maxine, Lou Doillion, Marlowe, Audrey Marnay, Florrie Aronld i Nicole Trunfio.

Zobaczcie - GALERIA !

Więcej o: