Relacja z warsztatów ślubnych Panna Modna

Projektantka Agata Wojtkiewicz postanowiła pomóc wszystkim pannom młodym uniknąć banalnych stylizacji. Właśnie ruszyły jej autorskie warsztaty ślubne, nad którymi Lula objęła patronat!

Zajęcia odbyły się już w Łodz i, wkrótce kolej na Warszawę , gdzie pojawimy się z kamerą. Póki co, obejrzyjcie galerię zdjęć z pierwszego panelu warsztatowego.

GALERIA

Warsztaty ślubne Agaty Wojtkiewicz - 'Panna Modna', suknia ślubna - projekt Agaty WojtkiewiczWarsztaty ślubne Agaty Wojtkiewicz - "Panna Modna", suknia ślubna - projekt Agaty Wojtkiewicz Lula/mat. prasowe

Projekt Agaty Wojtkiewicz dedykowany jest wszystkim pannom młodym, które poszukują niebanalnych i prawdziwie kobiecych rozwiązań, na jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Podczas weekendowych spotkań zorganizowanych w trzech polskich miastach przyszłe panny młode dowiedzą się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej , jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć spójną, piękną całość.

Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogę pannom młodym zrealizować ich ślubne marzenie - by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą - mówi pomysłodawczyni oraz organizatorka warsztatów i projektantka, nie tylko sukni ślubnych, Agata Wojtkiewicz.

Więcej o warsztatach w Warszawie na Kobieta.gazeta.pl

Więcej o: