Gwiazdy na rozdaniu nagród Grammy 2011

Sprawdźmy co założyły gwiazdy na czerwony dywan gali rozdania nagród Grammy 2011.

Trzynastego lutego odbyło się rozdanie nagród muzycznych Grammy . Triumfatorzy wyszli z imprezy zdziwieni, a bukmacherzy tylko potwierdzali nieprzewidywalność wygranych . Bez statuetki został Justin Bieber , który był "pewniakiem". Osobą, która wygrała pojedynek o tytuł debiutu roku z idolem nastolatek jest Esperanza Spalding - jazzowa kontrabasistka. Lady Gaga otrzymała "tylko" trzy, Eminem , choć nominowany w dziesięciu kategoriach, otrzymał dwie, a Bruno Mars nominowany w siedmiu, otrzymał jedną. Albumem roku został "The Suburbs" zespołu Arcade Fire . Piosenką "Only Girl" w kategorii dance zwyciężyła Rihanna . La Roux została wyróżniona statuetką za album w kategorii dance/electronic. Trzy nagrody zgarnął niespodziewanie zespół The Roots - sami członkowie otwarcie wyrażali zdziwienie. Jay-Z za współpracę z Alicią Keys zdobył trzy wyróżnienia. Ich wspólna piosenka - "Empire State of Mind" - zgarnęła dwie statuetki. Nagrodę za całokształt twórczości otrzymała królowa muzyki soul - 68-letnia Aretha Franklin .

Jak zwykle, gwiazdy nie oszczędzały, by wyglądać olśniewająco na czerwonym dywanie. Kim Kardashian postawiła na ciemnozłotą suknię z rozcięciem marki Kaufman Franco, Jennifer Lopez wybrała minisukienkę w srebrnym kolorze od Emilio Pucci, Katy Perry wybrała suknię z trenem od Armani, Miley Cyrus postawiła na motywy zwierzęce - znak rozpoznawczy Roberto Cavalli, Lea Michelle z "Glee" miała na sobie czarną suknię Emilio Pucci, odchudzona i promieniejąca Jennifer Hudson postawiła na kobiecą kreację Versace, Eva Longoria wybrała modne dwukolorowe połączenie marki Ashi Studio, Rihanna wybrała słynną już suknię otwierającą pokaz na wiosnę i lato 2011 Jean Paul Gaultier, Kelly Osbourne postawiła na róż w wydaniu Tadashi Shoji, a aktorka Nicole Kidman na brązy marki Jean Paul Gaultier.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII , w której znajdziecie gwiazdy w mniej lub bardziej udanych kreacjach i kilka ujęć z występów.

Więcej o: