Monika Sawicka - przyszła gwiazda modelingu

Monika Sawicka została wytypowana przez specjalistów z branży jako jedna z 10 debiutantek mających szansę na wielką karierę.

Polskie modelki stają się coraz silniejszą grupą w świecie modelingu. "Stara" gwardia bardzo dobrze się trzyma w rankingach. Anja Rubik jest na trzecim miejscu (zestawienia models.com) Anna Jagodzińska na 7, Kasia Struss na 13, a Magdalena Frąckowiak na 17. Prestiż Polek wzrósł również przez powrót Małgosi Beli , ale nie tylko doświadczone modelki odnoszą sukcesy. Młode reprezentantki również dają sobie radę. Sukcesy niedawnych debiutantek - Jac (10 miejsce rankingu) i Zuzanny Bijoch (niedawno trafiła do rankingu models.com i zajmuje 50 m-ce) są naprawdę imponujące. W dodatku grono znanych modelek z Polski się powiększa. Kasia Wróbel , Maddie Kulicka i Basia S. (Basia Szkałuba) zostały wybrane przez Natalie Joss, a Monika Sawicka trafiał do TOP 10 nowych twarzy w modelingu na wiosnę 2011 przygotowanego przez Angus Munro i Noah Shelley z AM Casting.

Monika jest jednocześnie niewiarygodnie piękna i szczególnie unikalna. Ta młoda Polka będzie na wszystkich ważniejszych pokazach mody w tym sezonie." - argumentując wybór 23-letniej Polki.

Angus i Noah umieścili Monikę Sawicką w rankingu na trzecim miejscu, tuż za Amerykanką Charlotte Free i Holenderką Sveą Kloosterhof.

Monika Sawicka - TOP 10 nowych twarzy w modelingu na wiosnę 2011Monika Sawicka - TOP 10 nowych twarzy w modelingu na wiosnę 2011 fot. mat. prasowe

Wspaniałe włosy i skóra, wzrost, chód, ciało to podstawa. Dziewczyna potrzebuje czegoś extra żeby wyróżnić się z tłumów nowych modelek. Często mieszanka osobowości i czegoś nieuchwytnego w oczach stanowi właśnie o obiecującej modelce." - powiedział Munro.

Monika Sawicka ma to coś dzieki czemu może zdobyć szczyty. Jest piękna, młoda i wysoka. Ma 178 centymetrów i niebieskie oczy, które hipnotyzują. Modelingiem zajmuje się od 6 lat, ale dopiero teraz została zauważona. Ma pierwszy wielki sukces na koncie - razem z Anną Jagodzińską wystąpiła w kampanii reklamowej Dsquared2 na wiosnę/lato 2011. W tym roku zadebiutowała na wybiegu podczas nowojorskiego tygodnia mody . Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w pokazie Proenza Schouler i Phillip Lim.

Więcej o: