Gisele Bundchen w kampanii H&M!

Marka H&M przygotowała serię reklam na sezon wiosna/lato 2011. W najnowszej odsłonie zobaczymy światową supermodelkę Gisele Bundchen, która wyjątkowo pięknie wygląda w kwiecistych strojach w stylu boho z kolekcji szwedzkiej sieciówki.

Szwedzki gigant odzieżowy w tym roku zaskakuje nas wyborem modelek. Wcześniej w kampaniach marki widzieliśmy te same twarze, głównie Natashę Poly i Anję Rubik, ale w 2011 obrano inny kierunek. Najpierw do sieci trafiły zdjęcia z kampanii zatytułowanej "Spring Awakening" z utalentowaną modelką-kameleonem Freją Behą Erichsen i weteranką Raquel Zimmermann w roli głównej. Teraz H&M kontynuuje nową strategię kampanią na wiosnę 2011, do której zatrudniono najlepiej zarabiającą modelkę świata.

W najnowszej sesja uwaga jest skupiona na romantycznym wyglądzie . Zdjęcia są jakby przydymione. Przywodzą na myśl zamazane wspomnienie lub marę senną. Gisele ubrana w kwieciste kreacje wygląda romantycznie. Postawiono na kobiecość doprawioną domieszką subtelnego stylu boho . Wykorzystano dwa ważne trendy nadchodzącego sezonu - kombinezony i kwieciste motywy. W kampanii H&M Gisele wygląda naprawdę pięknie.

Zobaczcie sami - Gisele w H&M .

Więcej o: