Wpadka - M.I.A i jej czarne odrosty!

M.I.A. - brytyjska wokalistka postanowiła zupełnie zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Do złudzenia przypomina nam Kelis. Zmiana niezbyt korzystna, szczególnie biorąc pod uwagę czarne odrosty.

Pochodząca ze Sri Lanki brytyjska wokalistka, autorka piosenek, kompozytorka jest również projektantką ubrań. Jej pełne imię i nazwisko to Mathangi "Maya" Arulpragasam . Lepiej znana pod pseudonimem M.I.A. Muzyka M.I.A. jest również określana jako połączenie dancehallu z nowoczesnym hip-hopem i r'n'b.

Artystka ma bardzo charakterystyczny typ urody. Dlatego długie, ciemne włosy dobrze się z nim komponowały. M.I.A. zdecydowała się jednak ma totalną zmianę fryzury i tym samym na dużą metamorfozę. Nie tylko obcięła włosy( które stanowiły jej duży atut), ale również je rozjaśniła. Niestety, jeśli decydujemy się na tak jasny, platynowy kolor blondu - musimy mieć na uwadze pojawiające się co chwila odrosty, które niestety z atrakcyjnością niewiele mają wspólnego. Poza tym włosy wyglądają na przesuszone i niezdrowe

Zmiana fryzury nie wyszła artystce na dobre!

Swoją drogą, mamy nadzieje, że kreacja artystki jest tylko jakimś przebraniem!

REX FEATURES/EAST NEWS/Tom Oldham / Rex FeaturesEMPICS ENTERTAINMENT/EAST NEWS/Matt Crossick

Jakie jest wasze zdanie?

Moim zdaniem fryzura wokalistki:
Więcej o: