Gwiazdy na Viva Comet 2011

Nagrody Viva Comet rozdane - sprawdźmy, co miały na sobie polskie gwiazdy muzyki!

Gala rozdania statuetek Viva Comet 2011 za nami. Nagrodę "Twardy Zawodnik" dla artysty roku dostał producent Robert M.; "Królowa Balu" dla artystki roku - Doda; "Zgrana Paczka" dla zespołu roku - Afromental z Olsztyna; "Gruby Przytup" dla gwiazdy list przebojów - młodziutka Ewa Farna; "Dobrze Zrobiony" za image roku - ponownie Ewa Farna; "Gorący Towar" za płytę roku - po raz klolejny Ewa Farna; "Jest Lans" za debiut roku - Robert M.; "Tele Zwidy" za teledysk roku - Ewa Farna "Ewakuacja"; "Cyfrowy Kocur" za dzwonek roku - Robert M. "Dancehall track"; "Odpał" za najlepsze na viva-tv.pl - Viva i przyjaciele "Muzyki moc" (piosenka skomponowana przez Marka Kościkiewicza z okazji jubileuszu 10-tych urodzin stacji VIVA Polska).

Standardowo, najbardziej efektownie zaprezentowała się Doda , która postawiła na neonową żółtą spódniczkę, skórzaną bluzkę, złoty pasek (Doda Design), pomarańczowe futro (również projekt piosenkarki), ulubioną torebkę Chanel 2.55 , buty Giuseppe Zanotti i okulary-lenonki marki Masada. Ciekawy był także jej makijaż - postawiła na niebieskie cienie na ... skroniach! Na scenę wybrała srebrną sukienkę marki Hussein Chalayan, kolczaste buty Gasoline Glamour oraz blond perukę z niebieskimi końcówkami włosów. Największa wygrana wieczoru - Ewa Farna , miała na sobie militarną sukienkę w kratę z postrzępionymi końcami zestawioną z czarnymi kozakami oraz czerwoną minisukienkę z jednym rękawem.

Jak zawsze kilka gwiazdek zaliczyło wpadki . Największą była prześwitująca bluzka w zestawie z brakiem stanika, które zafundowała Inna . Nie da się też nie napisać o Edycie Herbuś , która miała na sobie najmniej urodziwą kreację spośród wszystkich uczestników gali. Biała sukienka z wielkim wycięciem, czarnymi wykończeniami, zwisającymi tasiemkami i torebeczką Bottega Veneta , która w ogóle nie pasowała kolorystycznie ani stylowo.

Sprawdźcie same w GALERII !

Więcej o: