Uterque - kolekcja na wiosnę 2011

Hiszpańska marka Uterque należąca do firmy Inditex oferuje piękne buty, torby, biżuterię i inne dodatki. Zobaczcie co w jej sklepach pojawi się wiosną 2011.

Uterque to firma oferująca ekskluzywne, wyrafinowane i eleganckie dodatki w rozsądnych i całkiem przystępnych cenach. Należy do korporacji INDITEX , w skład której wchodzą takie marki, jak ZARA, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Oysho i inne. Jest pierwszą marką w tym portfolio, która specjalizuje się w akcesoriach. Jej założenie było jedynie kwestią czasu. Strategia Amancio Ortegi, założyciela marki ZARA, sprawiła, że jego konsorcjum jest doskonale prosperującą machiną. Nie mogło więc zabraknąć marki oferującej piękne obuwie i torebki .

Estetyka Uterque związana jest z tzw. "soho style ". Jej produkty są funkcjonalne, minimalistyczne i wyrafinowane. Na wiosnę/lato 2011 hiszpańska marka proponuje torebki w intensywnych kolorach i duże, uniwersalne torby, w których zmieścicie wszystko co potrzebne. Do tego ozdobne paski i wielka biżuteria. W stylistyce najnowszej kolekcji przeważa styl retro i hippie, choć pojawiły się też inspirację męską szafą.

Zobaczcie galerię - Uterque wiosna/lato 2011 .

Więcej o: