Eva Mendes na sportowo dla Reebok

To, że Eva Mendes trzyma formę widać gołym okiem. Tym razem gwiazda prezentuje się w bardziej sportowej odsłonie. Została ambasadorką nowej kolekcji EasyTone marki Reebok.

Nowa linia odzieży pomagać ma w formowaniu i kształtowaniu sylwetki. Topy i spodnie, zaprojektowano tak, aby aktywować kluczowe partie mięśni w ramach zdrowego, aktywnego stylu życia.

Ubrania z kolekcji EasyTone wykorzystują opatentowane przez Reebok taśmy ResisTone , które powodują powstawanie oporu przy każdym ruchu. Stworzono je z wytrzymałego, choć elastycznego materiału. Projektanci przygotowując najnowszą kolekcję podparli się badaniami anatomicznymi i rozmieścili taśmy w strategicznych punktach.

To innowacyjne rozwiązanie. Dolne partie odzieży, czyli spodnie, szorty i krótkie spodenki, przy każdym kroku aktywują ścięgna oraz mięśnie pośladków i czworogłowe ud. Górne partie odzieży - topy, koszulki z rękawami trzy-czwarte oraz koszulki bez rękawów formują górne części ciała, wymuszając przy tym jego prawidłową postawę.

Eva Mendes jako jedna z pierwszych wypróbowała nowe modele obuwia i strojów EasyTone z kolekcji jesień/zima 2011. Na początku tygodnia współpracowała z fotografką Ellen Von Unwerth przy sesji zdjęciowej , podczas której pozowała w niektórych nowych modelach odzieży z kolekcji EasyTone na następny sezon.

Zobacz również:

Najmodniejsze trendy w stylizacji paznokci

Więcej o: