Oscary 2011 rozdane! Kto co założył?

Nagrody Akademii Filmowej wręczone - sprawdźmy kto otrzymał statuetkę i jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie!

Oscar to nagroda przyznawana przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej . Co roku, z okazji tej najbardziej prestiżowej imprezy tego typu, organizowana jest gala. Przed rozdaniem statuetek na czerwonym dywanie pojawiają się największe gwiazdy filmu, które za wszelką cenę starają się nas olśnić wyszukanym i eleganckim strojem.

Jak co roku nie zabrakło najpotężniejszych metek z branży modowej . Niektóre stylizacje były lepsze, inne gorsze. Co ciekawe, pojawiło się sporo fioletu - śliwkowe odcienie wybrała Natalie Portman (Rodarte) , Penelope Cruz (L'Wren Scott) i Scarlett Johansson (Dolce and Gabbana) . Na jasną wersję postawiła Mila Kunis (Elie Saab) . Hilary Swank pojawiła się w intrygującej cieniowanej kreacji z cekinową jasną górą i ciemniejszym dołem ozdobionym piórami (Gucci Premiere) . Efektowne jasne odcienie wybrała Nicole Kidman (Dior ) , Hailee Steinfeld (Marchesa) , Halle Berry (także Marchesa) , Cate Blanchett (Givenchy Couture) , Michelle Williams (Chanel) i Mandy Moore (Monique Lhuilier) . Na złoto postawiła smukła Gwyneth Paltrow (Calvin Klein) , na kobiecą czerwień - Anne Hathaway (Valentino) , a na jeden z najmodniejszych odcieni sezonu wiosna/lato 2011, czyli pomarańcz - Jennifer Hudson (Versace) . Reese Whiterspoon postawiła na wiecznie modne połączenie czerni i bieli (Giorgio Armani Prive) .

Nie sposób nie wspomnieć o wygranych . Najlepszą aktorką została ciężarna Natalie Portman , która zagrała w filmie "Black Swan". Statuetkę dla najlepszego aktorka otrzymał Colin Firth . "Jak zostać królem" to najlepszy film. Nie zapomniano także o "Incepcji" - ten obraz otrzymał aż trzy statuetki. Gratulujemy zwycięzcom!

ZOBACZ W GALERII, CO ZAŁOŻYŁY GWIAZDY NA CZERWONY DYWAN!

OSCARY 2011 - ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZĄ STYLIZACJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniacie modowy poziom gali Oscary 2011?
Więcej o: