Tina Fey w męskim stylu

Odtwórczyni jednej z głównych ról komediowego serialu "Rockefeller Plaza 30" w kobiecym wydaniu męskiego garnituru.

Tina Fey to utalentowana i doceniona aktorka, komik i scenarzystka w jednym. Znamy ją przede wszystkim z serialu "Rockefeller Plaza 30" ("30 Rock") z aktorką polskiego pochodzenia - Jane Krakowski i Alecem Baldwinem , na którego cześć zorganizowano niedawno imprezę w Museum of the Moving Image. Na niej właśnie została sfotografowana bohaterka dzisiejszej Stylizacji Dnia .

Aktorka miała na sobie długą marynarkę i modnie odkrywające kostki spodnie o długości 7/8 w czarnym kolorze, cielistą bluzkę z satyny, czółenka z tego samego materiału i prostą kopertówkę. Na biżuterię składały się jedynie niewielkie kolczyki i pierścionek.

Całość wyglądała bardzo elegancko i kobieco, mimo że zestaw zawierał spodnie i marynarkę, które przez wiele lat kojarzyły się wyłącznie z modą męską. Ta stylizacja jest doskonałym przykładem na to jak ważną rolę odgrywa rodzaj tkaniny . Jeśli Tina wybrałaby cięższe i matowe materiały, wyglądałaby jak pani z biura; w lekko lśniących, delikatnych i eleganckich wygląda odpowiednio do okazji i zachowała swoją kobiecość. Jedyny mankament to nieco za duże spodnie w pasie, co spowodowało, że góra się osunęła, przez co zrobiła się fałda w okolicach kroku - warto zwracać uwagę na takie detale.

Ocena Luli : 9

Tina Fey na imprezie na cześć Aleca Baldwina w Museum of the Moving ImageTina Fey na imprezie na cześć Aleca Baldwina w Museum of the Moving Image fot. East News

Więcej o: