Magdalena Frąckowiak w kampanii Reserved

Mamy ekskluzywne zdjęcia z backstage'u sesji do najnowszej kampanii "Beautiful story" Reserved z Magdaleną Frąckowiak.

LPP kontynuuje kampanię "Beautiful story", jednak w zmienionej wersji. Najnowsza odsłona tej koncepcji ma nową bohaterkę. Anię Jagodzińską zastąpiła Magdalena Frąckowiak .

Magda jest wulkanem energii, jest bardzo profesjonalna, ale nie zachowuje się, jak gwiazda, ma poczucie humoru. Dokładnie wie czego się od niej oczekuje, ma niesamowitą świadomość własnego ciała ( )." - mówi o współpracy z Magdą, autorka zdjęć Agata Pospieszyńska.

Razem z polską modelką i Reserved wiosną 2011 przeniesiemy się do Buenos Aires , miasta, które tętni życiem. Wielka aglomeracja łączy w sobie sprzeczności. Stare budynki stoją obok nowoczesnych drapaczy chmur. Gorący klimat, intensywne barwi i cudowne słońce stanowią doskonałą oprawę "Beautiful story". Na zdjęciach widzimy Magdalenę podczas normalnych, codziennych czynności - robi zakupy, bierze udział w sesji i odpoczywa na balkonie. Relację z sesji zrobiła utalentowana Agata Pospieszyńska .

( ) Miałam okazję pracować ze światowej sławy modelką Magdaleną Frąckowiak, pozostawiono mi też dużą swobodę działania.( ) ujęcia backstage'u nigdy się nie kończą , zawsze może się zdarzyć coś ciekawego, trzeba zachować czujność - to podstawa!." - powiedziała Agata.

Zdjęcia z backstage'u kampanii BEAUTIFUL STORY RESERVED ukazują realia pracy modeli, jak i całej ekipy zdjęciowej. Oglądając je nie możemy się już doczekać oficjalnej odsłony kampanii Reserved na wiosnę/lato 2011.

GALERIA !

Więcej o: