Kolejna ambasadorka dołącza do grona L'Oreal!

Tym razem do grona pięknych ambasadorek marki L'Oreal dołącza Aimee Mulins. Mniej znana, ale nie nie mniej wyjątkowa kobieta!

Aimee Mulins jest sportsmenką, modelką i aktorką. Kobieta piękna i jednocześnie dość niezwykła. Pełna zaangażowania i entuzjazmu.

W karierze nie przeszkodziła jej hemimelia (wrodzona wada, polegająca na zaniku kości strzałkowej), ani w konsekwencji amputacja obydwu nóg, którą przeszła, gdy miała niespełna rok.

Wręcz przeciwnie - dało jej to niezwykłą siłę i determinację.

Czuję się szczęśliwa, dumna i wyróżniona tym, że dołączę do grona Ambasadorów L'Oréal Paris. Myślę, że razem dokonamy wielkich rzeczy - mówi Aimee.

Aimee Mulins w 1996 zdobyła rekord świata w biegu na 100 i 200 metrów oraz w skoku w dal na Igrzyskach Paraolimpijskich w Atlancie. Jest pierwszą kobietą używającą protezy, która wzięła udział w zawodach NCAA (National Collegiate Athletic Association - organizacji odpowiedzialnej za wszystkie imprezy sportowe na uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych)

W 1999 roku nawiązała współpracę z Alexandrem McQueen . Podczas jego pokazów Aimee nosiła ręcznie rzeźbione protezy nóg wykonane z drewna jesionowego. Jej unikalne piękno zafascynowało świat. Wywiady z Aimee ukazały się w wielu magazynach, m.in. Vogue, Elle, W, Harper's Bazaar oraz Glamour .

Aimee wspiera na co dzień wiele inicjatyw społecznych i organizacji charytatywnych.

Zobacz również:

Gwen Stefani dla L'Oreal - kolejna odsłona

Jak oceniacie wybór Aimee Mulins na ambasadrokę marki L'Oreal?
Więcej o: