Nowa kampania perfum Victoria's Secret

Zapach inspirowany stanikiem? Oto właśnie on! Incredible to nowe perfumy Victoria's Secret. Aniołki promowały go w butiku w Soho wraz z kolorowymi stanikami z nowej linii.

Okazuje się, że powstanie zapachu perfum może być inspirowane stanikiem. Oczywiście nabiera to znacznie większego sensu kiedy dowiadujemy się, że jest to nowy zapach marki Vicoria's Secret, a promuje go (w bieliźnie) sama Adriana Lima!

Pomysł, by stworzyć perfumy Incredible powstał po ogromnym sukcesie kampanii staników o tej samej nazwie. Była to jedna z największych kampanii w historii marki. Przy okazji był to doskonały pomysł na jej odświeżenie.

Marka VS postawiła stworzyć zapach, który sprawiałby, że nosząca go kobieta będzie czuła się znacznie bardziej pociągająca i seksowna. Zapach, który pomoże jej odkryć swoją najbardziej niesamowitą stronę.

1 marca aż pięć Aniołków Victoria's Secret - Adriana Lima, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Erin Heatherton i Chanel Iman pojawiło się w butiku w Soho na promocji linii produktów marki VS - Incredible.

Aniołki zachęcały klientów do kupna bielizny i perfum . A takim kobietom odmówić chyba nie jest łatwo!

MARTIN ROE/MPI/PICTUREGROUP/EAST NEWS/Martin Roe/MPI/PictureGroup

Zobacz również:

Kirsten Dunst w kampanii Bulgari

Więcej o: