Efekt współpracy Tous i Manolo Blahnik

Wielbiciele Blahnika i firmy TOUS nie mogli się doczekać efektu ich współpracy. Zawiesza Campari trafiła już do sklepów.

Pisaliśmy już o tym, że marki Manolo Blahnik i Tous postanowiły nawiązać współpracę i zaprezentować światu niezwykłą biżuterię. Dzięki połączeniu sił dwa światy - biżuterii i obuwia stały się jednością. Wydawało się, że to niemożliwe, ale jednak się udało. Kultowe szpilki Manolo Blahnika nazwane Mary Jane "Campari" , zostały zmienione w biżuterię.

Manolo Blahnik for TOUS to złoty łańcuszek z bucikiem, który był kultowym modelem w połowie lat 90. ubiegłego stulecia. Buty Campari zyskały popularność dzięki temu, że nosiły je bohaterki niezliczonych filmów w tamtych czasach. Szybko stały się popularne również na ulicach i są najlepiej rozpoznawalnym projektem Manolo Blahnika . Mają charakterystyczny spiczasty czubek i paseczek zapinany na okrągły guzik.

Premiera biżuterii miała miejsce w Rockefeller Center na Manhattanie i w Meksyku. Łańcuszek z zawieszką trafił do sprzedaży w 300 salonach TOUS na całym świecie, a w Polce można go kupić w salonach w Katowicach, Krakowie i Poznaniu. Już teraz możecie mieć bucik od Manolo .

GALERIA !

Manolo Blahnik współpracuje z TOUS >>

Więcej o: