Metamorfoza Kate Winslet w Vogue

W kwietniowym numerze brytyjskiego Vogue'a Kate Winslet prezentuje się nam w nowej odsłonie. Zmiana fryzury spowodowała, że trudno ją rozpoznać!

Rozpoczęcie nowego etapu w życiu wiąże się często w przypadku kobiet również ze zmianą fryzury. Tak też stało się w przypadku Kate Winslet! W kwietniowym wydaniu brytyjskiego Vogue'a prezentuje się w zupełnie nowej fryzurze. Włosy ścięła na krótko i przefarbowała je na blond.

Aktorka wystąpiła przed obiektywem znanego fotografa mody Mario Testino w sukni od Mouret Roland i prezentuje się naprawdę świetnie!

W wywiadzie dla magazynu artystka opowiada o oswajaniu się się z samotnością i odkrywaniu samej siebie:

Podoba mi się czas i miejsce, w którym jestem teraz. Aby być szczęśliwym nie trzeba mieć nikogo obok siebie. Niespodzianką jest dla mnie odkrycie, że tak naprawdę chyba lubię być sama".

My, kobiety znamy doskonale te momenty w życiu, w których zmiany są nam niezbędne . Pomagają nam poczuć się lepiej ze sobą. Zabawne, że często zaczynamy właśnie od zmiany fryzury. Niezaprzeczalnie jednak potrafi ona zupełnie odmienić wizerunek. Kate Winslet jako szczęśliwa singielka prezentuje się świetnie. Nowa fryzura pasuje do niej i jest bardzo stylowa.

Jak wam się podoba metamorfoza?

Zobacz również:

Wpadka M.I.A. i jej odrosty

Jak oceniacie metamorozę Kate Winslet?
Więcej o: