Modowa metamorfoza na imprezie marki MAC

Lubicie metamorfozy? Sprawdźcie, jak Anna Wiśniewska zmieniła się z wielbicielki kiczu w przyzwoicie ubraną, modną kobietę!

Pewnie wszystkie z Was pamiętają gros modowych wpadek w wykonaniu byłej żony Michała Wiśniewskiego. Otóż Ania oświadczyła niedawno, że poszukuje swojego stylu i mimo wpadek, dalej będzie się starała osiągnąć ten cel i wyglądać dobrze. Wydaje się nam, że piosenkarka jest na dobrej drodze i powinna dokonać już tylko drobnych zmian, by wyglądać świetnie!

Jej stylizacja na gali MAC Wonder Woman mile nas zaskoczyła. Anna Wiśniewska miała na sobie piękne proste czarne botki z zamszu na szpilce; rurki w plamki, które dzięki nienagannej sylwetce wyglądały świetnie i nadawały stylizacji przemyślanego niepoważnego charakteru; prostą białą koszulkę z bawełny; świetną dżinsową kurtkę oraz dwie bransoletki - jedną z pereł, drugą z ćwiekami.

Do pełni ideału potrzebne byłyby dwie zmiany . Po pierwsze - bransoletki różnią się od siebie stylowo i lepiej byłoby zrezygnować z obu lub przynajmniej tej z pereł. Po drugie - Aniu, apelujemy! Do pięknego wyglądu brakuje Tobie tylko lepiej dobranego, bardziej naturalnego i jaśniejszego koloru włosów . Przyznajemy, że ten szczegół psuje nam odbiór stroju, który jest przecież udany. Pamiętajmy - barwa kosmyków i fryzura także są częścią stylizacji!

Jeszcze raz brawa za kurtkę, buty, radosne spodnie przypominające o wiośnie oraz odwagę do zmiany garderoby na lepszą!

Anna Wiśniewska na imprezie MAC Wonder WomanAnna Wiśniewska na imprezie MAC Wonder Woman fot. Kapif

Więcej o: