Kim Kardashian wraca od kosmetyczki

Jak pokazać się paparazzi po wyjściu od kosmetyczki, w japonkach i z butami w ręku, a nadal w świetnym stylu? Ta gwiazdeczka wie to doskonale!

Kim Kardashian została sfotografowana przez paparazzi tuż po zrobieniu manicure i pedicure. Ze względu na świeżo pomalowane paznokcie u stóp, wyszła w japonkach trzymając ażurowe cieliste botki w ręku. Poza tym, mogliśmy podziwiać na niej beżową torbę Balenciaga Velo , rozprute dżinsowe rurki, białą koszulę, na niej jasnoszary żakiet o wyprofilowanych ramionach i z małym "ogonem" z tyłu oraz lekko cieniowany szal, który włożyła pod niego.

Po raz kolejny potwierdza się nasza teza, że gwiazdka bardzo stara się perfekcyjnie wyglądać i nigdy nie zalicza większych wpadek . Tym razem postawiła na lubianą przez siebie miejską elegancję . Ubrania świetnie na niej leżały i były bardzo dobrze dobrane do jej skomplikowanej sylwetki. Całość, nie dość, że wyszczuplała i wyrównywała proporcje, to jeszcze była ciekawa mimo pozornej prostoty. Smaczku dodała dziura w dżinsach, pięknie wyprofilowane ramiona żakietu i fantazyjne rozwiązanie noszenia szalika. Szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć Kim, gdy jeszcze miała na sobie te ciekawe buty, które musiała zdjąć, po wyjściu od kosmetyczki.

Ocena Luli : 10

Kim Kardashian wychodzi od kosmetyczki z torbą Balenciaga VeloKim Kardashian wychodzi od kosmetyczki z torbą Balenciaga Velo fot. East News

Więcej o: